RuyaTabirleri.com

Rüyada Tövbe Görmek

Rüyada tövbe görmek, iş hayatında yaşanan sıkıntılara ya da sorunlara karşı çok büyük bir karar vermek ve bu karar doğrultusunda hareket etmek gerektiğine, bu sayede zor durumların ve musibetlerin defedileceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine delalet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı kişiler ile dostluk ya da iş ortaklığı kurulacağına alamet eder.

Rüyada Tövbe İstiğfar Getirmek

Üzüntü ve azap çekilerek geçen dönemlerin sona ereceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına rivayet eder.

Rüyada Tövbe Bozmak

Doğru adımlar atılmadığı ve gereken kararlar verilmediği takdirde çok kötü durumlara düşüleceğine, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, istenen çalışmaların gerçekleştirilemeyeceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulamayacağına delalet eder.

Rüyada Tövbe Etmek

Kişinin, kısa süre içinde iş hayatında çok iyi bir noktaya geleceğine, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada Tövbe Duası Okumak

Zaman içinde atılacak adımlar ve çok hayırlı ve kazançlı gelişmeler sayesinde herşeyin yoluna gireceğine, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, uzun yıllar boyunca kapalı kalan kalp kapılarının açılacağına ve yeni bir aşka yelken açılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!