RuyaTabirleri.com

Rüyada Toz Almak

Rüyada toz almak, geçmişten gelen bir sıkıntının kişinin çabaları sonucu ortadan kalkacağına, rüya sahibi hakkında söylenen bazı kötü sözlerin unutulup, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına yorumlanır. Toz aldığını gören kişi, evliliğindeki sorunları da eşiyle beraber çözerek üstesinden gelir. Geçici rahatsızlanmalardan kaynaklanan aksilikler son bulur ve daha sakin, daha kazançlı bir iş hayatına kavuşulur. Bu rüya iş konusunda net kararlar alınacağı ve kişinin istediklerine ulaşmakta doğru hedefler belirleyeceğini, iyi organize olunarak da her problemin üstesinden gelineceğini bildirir.

Rüyada Tozlu Eşyalar Görmek

Arkadaşların yaptığı haksız davranışlar nedeni ile kişinin hayatında beklenmedik kötü gelişmelerle karşılaşacağını, zor duruma düşerek, kendisini ifade etmekte gülük çekeceğine delalettir. Tozlu eşyalar geçmişteki sorunların hala çözülemediğine, bu nedenle geleceğe dair yapılan planların da gerçekleşemediğine işaret eder. Tozlu eşyalar sorunlu evliliklere ve ikili ilişkilere de alamet olduğu gibi, rüya sahibinin kendisini, düşüncelerini ve davranışlarını bir türlü yenileyemediği için sürekli olarak olumsuzluklar yaşadığına da yorumlanır.

Rüyada Toz İçinde Kalmak

Aniden gelişen olaylar neticesinde, iş konusunda hiç beklenmedik sorunlarla karşılaşmak, özellikle daha önce yapılan anlaşmaların bozulması nedeni ile iş hayatının tehlikeye düşmesi, kişinin giderek daha da borçlanması şeklinde yorumlanır. Toz içinde kaldığını gören kişilerin sevdikleri bir bir kendisinden uzaklaşır, yalnız bir hayat sürer. Aile desteğinin alınamadığı, insanların yüz çevirdiği rüya sahibinin psikolojik olarak ciddi bir buhran geçireceğine de işaret eder.

Rüyada Toz Almanın Psikolojik Yorumu

Ruhsal olarak yenilenmenin, hayata bakış açısının değiştirildiğinin ve kişinin tamamen silkinerek kendisine geldiğinin işaretidir. Psikolojik olarak yeniden güçlü hissetmeye ve başarıya odaklanıldığına, pozitif düşüncenin kişiye hakim olduğuna da yorumlanır. Toz almak aynı zamanda geçmişin izlerini silmek için harekete geçmenin ve yepyeni bir gelecek oluşturma hevesinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: