RuyaTabirleri.com

Rüyada Toz Görmek

Rüyada toz görmek, çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Çiftçi için üründe bol verim, öğrenci için derslerde başarı, iş adamı ya da tüccar için kazancın artışı, işçi içinse maaşına zam gelmesi şeklinde tabir edilir. Yani şartların düzelmesi ya da artış göstermesi anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı imkânların iyileşmesi ile tabir edilirken bazen de karmaşa, zorluk, darlık, sıkıntı ve anlaşmazlık olarak değerlendirilebilmektedir.

Rüyada Toz Toprak Görmek

Her ikisi de ayrı ayrı görülürse de bir arada görülürse de zenginlik anlamına gelir. Rüyasında toz toprak gören kişinin maddi anlamda değil sıkıntı yaşaması nereye harcayamayacağını bilemeyeceği kadar fazlası olacak demektir.

Rüyada Toz Silmek

Rüyada toz silmek nasıl olursa olsun rüya sahibinin malından ve parasından eksilmesine işaret eder. Eşyaların tozunu silmekle, bir eşyayı çırpmak sureti ile tozlarından arındırmaya çalışmak da aynı anlama gelir. Rüya sahibinin kasasının boşalmasına fakat sağlığının hep yerinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Üzerinde Toz Görmek

Rüyada bir kimsenin üzerinde toz görmesi hayatı ile ilgili yaşayacağı bir değişikliğe işaret eder. Bu değişiklik işle ilgili olup, çok hayırlı olacak ve rüya sahibine istediği kazancı getirecek demektir.

Rüyada Toz Bulutu Görmek

Kişi için çok karmaşık bir durum yaşamasına işaret eder. Çünkü toz bulutu, belirsizlik, karasızlık ve karışıklık anlamına gelir. Rüya sahibinin ne yapacağını bilemeyeceğine ve bu nedenle de çok sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Hatta bu kararsızlığın ve karmaşanın uzaması kendisini iflasın eşiğine bile götürebilir.

Rüyada Toz İçinde Kalmak

Rüyada toz içinde kalmak çok hayırlıdır. Dünya nimetlerinden daha fazla istifade etmeye, var olan malın ve paranın daha fazlasına sahip olmaya ve her geçen gün daha fazla zenginleşmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,