RuyaTabirleri.com

Rüyada Toz Görmek

Rüyada toz görmek, çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Çiftçi için üründe bol verim, öğrenci için derslerde başarı, iş adamı ya da tüccar için kazancın artışı, işçi içinse maaşına zam gelmesi şeklinde tabir edilir. Yani şartların düzelmesi ya da artış göstermesi anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı imkânların iyileşmesi ile tabir edilirken bazen de karmaşa, zorluk, darlık, sıkıntı ve anlaşmazlık olarak değerlendirilebilmektedir.

Rüyada Toz Toprak Görmek

Her ikisi de ayrı ayrı görülürse de bir arada görülürse de zenginlik anlamına gelir. Rüyasında toz toprak gören kişinin maddi anlamda değil sıkıntı yaşaması nereye harcayamayacağını bilemeyeceği kadar fazlası olacak demektir.

Rüyada Toz Silmek

Rüyada toz silmek nasıl olursa olsun rüya sahibinin malından ve parasından eksilmesine işaret eder. Eşyaların tozunu silmekle, bir eşyayı çırpmak sureti ile tozlarından arındırmaya çalışmak da aynı anlama gelir. Rüya sahibinin kasasının boşalmasına fakat sağlığının hep yerinde olmasına tabir edilir.

Rüyada Üzerinde Toz Görmek

Rüyada bir kimsenin üzerinde toz görmesi hayatı ile ilgili yaşayacağı bir değişikliğe işaret eder. Bu değişiklik işle ilgili olup, çok hayırlı olacak ve rüya sahibine istediği kazancı getirecek demektir.

Rüyada Toz Bulutu Görmek

Kişi için çok karmaşık bir durum yaşamasına işaret eder. Çünkü toz bulutu, belirsizlik, karasızlık ve karışıklık anlamına gelir. Rüya sahibinin ne yapacağını bilemeyeceğine ve bu nedenle de çok sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Hatta bu kararsızlığın ve karmaşanın uzaması kendisini iflasın eşiğine bile götürebilir.

Rüyada Toz İçinde Kalmak

Rüyada toz içinde kalmak çok hayırlıdır. Dünya nimetlerinden daha fazla istifade etmeye, var olan malın ve paranın daha fazlasına sahip olmaya ve her geçen gün daha fazla zenginleşmeye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Toz Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ece (16 Kasım 2015 saat: 11:02)

  Ruyamda bos bir alanda turuncu eski tipli bir araba goruyorum o arabayi satin alicakmisim etrafta kum gibi toz bulunuyor hatta yerde o kadar ince kum gibi yiginla toz varki ama kummus onlar aynı zamanda arabayi silmem gerekiyormus uzerine su dokuyorum temizliyorum bezle silemeden araba uzaklasiyor ve yerine turuncu kamyonet geliyor tozdan ziyade çöl kumu olduğunu da hatırlıyorum ve rüya bitti

 2. Hatice (21 Ekim 2015 saat: 09:04)

  Esimin is yerine gidiyorum.kucuk bi masada oturuyor ve masanin üstü toz.burasimi senin yerin diyorum ve parmagimla masanin tozuna bakiyorum.esim benden bisey getirmemi istiyor.getiriyorum ama ne oldugunu tam hatirlamiyorum.ust uste konulmus tabak yada kova gibi biseyler.

 3. zeynep (13 Mart 2015 saat: 18:22)

  Rüyam da eski erkek arkadaşım uzak bi yoldan gelip elin de bi bal çok güzel bi bal altın sarısı gibi parlayan bi bal ile gelip bana onca yolu senin içİn geldim bu bali dört parmağıma sureceksin ben de git nisanlin sözlü n sürsün diyorum ama ısrarla sen sureceksin diyor sonra elin de bi pamuk ile bali el parmaklarına surmemi istiyor ben de suryorum pamuk ile daha sonra uzerin de geldiğin de bembeyaz bi kyafet var umre kıyafeti gibi bembeyaz birden ağzından kan kusmaya başlıyor ama oluk oluk ben de diyorum ki avucuma kus uzerin beyaz batmasın daha sonra ellerimi ağzından cektigimde ellerim bembeyaz tertemiz kan yok hiç bişey yok .Ben bu rüyayı kendisinin sözlendiğini öğrendiğim gece bi saatlik uyku da gördüm lütfen yorumlayin bu rüyadn çok etkilendim bayaa zaman oldu ama kime sorduysam net bi cevap almadim bana yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkürler saygılar

 4. tuncay (28 Kasım 2014 saat: 08:51)

  Ruyamda evlenmek istedigim kiz bize ailesiyle misafirlige gelmisti, oda beni tarlada aksama kadar calisipta uzerim toz toprak olmus sekilde gordu ve bn annemler varkn pantolunumu degistirirken oda gordu fakat altimda uzun baxsir vardi ve bn utanarak uzerimi kapatmaya calistim ve daha donra hizli bir şekilde uzerimi değiştirip oradan ayrildim annemler ilerleyen zamanda kizla goz goze geldik siradan bir bakisma oldu bnde o an icimden ins helalim olursun die gecirdim ve ortam epey kalabalikti bn gizlice sigara icecek yer ararken uyandim. Olasi yorumlarinizi bekliyorum(simdiden teşekkür ederim)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,