RuyaTabirleri.com

Rüyada Toz Şeker Görmek

Rüyada toz şeker görmek, her şeyde artış anlamına gelir. Mutluluğun çoğalması, kazancın ve işlerin artması, sağlığın sürekli olması şeklinde tabir edilir. Rüyada toz şeker gören kişi çok mala kavuşur ve çok zengin olur. Aynı zamanda gönül zenginliği yakalayarak, ruh dinginliğine ve huzura kavuşur. İşleri yoluna girer, ailesinde güzel kararlar alınır ve mutluluk verici yeni başlangıçlar yaşanır. Rüyasında toz şeker gören kişinin sağlıklı ve hayırlı evlatları olur nesli devam eder. Allah tarafından kendisine istediği sayıda evlat nasip edilir diye yorulur.

Rüyada Toz Şeker Yediğini Görmek

Rüya sahibine gelecek olan hayır ve kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında toz şeker yediğini gören kişi mutluluk verecek haberler alır, hayra vesile olacak kişilerle ve olaylarla karşılaşır. Hayatı olumlu ve güzel yönde değişmeye başlar.

Rüyada Bayram Şekeri Yemek

Keyifli dost meclislerine, keyif veren uzun sohbetlere, akrabalar ve arkadaşlarla buluşmaya işaret eder. Rüyasında bayram şekeri yediğini gören kişi uzun zamandan beri görüşemediği tanıdıklarıyla karşılaşır, yakınlarından güzel haberler alır ve mutlu olur demektir.

Rüyada Bayram Şekeri Almak

İşlerin yoluna girmesine, atılan adımların rüya sahibinin lehine sonuçlanmasına ve kendisine bol kazanç sağlamasına tabir edilir. Bayram şekeri almak, rüya sahibi için rızıktan bolca nasiplenmek anlamına gelirken diğer yandan da güzel bir davet almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kesme Şeker Görmek

Rüyada toz şeker, küp şeker ya da kesme şeker hep hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadının, sağlığının, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına yorulur. Rüya sahibi karnı tok sırtı da pek yaşayacaktır.

Rüyada Şeker Çikolata Görmek

Rüyada şeker ve çikolata görmek rüya sahibinin hem güvende hem de afiyette yaşayacağına ve sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Toz Şeker Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ebru serife tektaş (03 Mart 2014 saat: 15:17)

    Kızımdan ayrıyaşıyorum uzakta almanyada onu hep çok düşünüyorum birgece onu rüyamda gördüm birlikte yaşadıgı kuzenıyle kahvaltıda sadece ekmegını şekere bandırıp yedıgını gördüm çok üzüldüm evde başka birşey yokmu dedim fakat onlar ole şekeri çok keyif e yiyorlardi.buduruma sadece ben çok üzülüyorum kızım ögrenci rüeyamın devamı onun gardrobunu gördüm çok dagnık ve elbıselerı hep kirlı kötü karmakarişikti çok agladım çok üzüldüm rüyamda hemen duruma müdahale etmek istedim fakat kizim budurumdan hiç etkilenmemiş cesıne mutluydu ve kızım 12 yaşında ben onu 5 yaşındaki gibi gördüm yorumlarnınzı beklıyorum.

  2. esma (11 Ocak 2014 saat: 11:38)

    Ruyamda hristiyan yasli bi kadin beni evine hapsetmis bi sedirde oturuyorum yanimda cok buyuk bi incil var hic elime almiyorum sonra karsimdaki masada kurani kerim goruyorum yasli kadin alip hizli hizli ceviriyo bende ona senin hic saygin yokmu o bildigin kitaplardan degil saygili ol biraz diyorum sonra bu kadin bana degisik varliklari musallat etmis bende nas suresini okumakya basliyorum ama ilk kelimesinden sonra gerisi aklıma gelmiyo bende tevcitli olarak besmele cekiyorm ben besmele cekerken o varliklarin aci cektigini gordum sonra baska bi boyuta gecip hristiyan mezarlari gordum mezarlarin baslarinda kartal heykelleri vardi ve cok karanlik bulanik bi mezarlikti ruyami yorumlarsaniz sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,