RuyaTabirleri.com

Rüyada Tozlu Ev Görmek

Rüyada tozlu ev görmek, hanedeki belirsizliğin, geçmişten gelen bazı sorunların çözülememesi nedeniyle yaşanan olumsuzlukların ifadesidir. Geleceğe yönelik plan yapmakta zorlanan rüya sahibinin ev halkının refahını sağlamak konusunda sıkıntılar çektiğini ve çalışmalarından istediği verimi alamadığını bildirir. Evin her yeri toz içindeyse ve görülen ev kişinin eviyse aile üyeleri arasında iletişim problemlerinin var olduğunu, kişilerin isteklerini, beklentilerini yüksek tutmalarından ötürü birbirleriyle çatıştıklarını haber verir. Düzensiz bir yaşama sahip olan kimselerin bir an evvel kendilerine gelip daha programlı ve düzgün şekilde yaşamaya başlamaları halinde bu olumsuz tabloyu kısa sürede pozitif yönde değiştirebileceklerini bildiren rüya, bu dönemde ev dışındaki kimselerin aile içi meselelere karışmalarını engellemenin de doğru olacağını tabir eder.

Rüyada Tozlu Eşyalar Görmek

Tozlu eşyalar eşyanın niteliğine göre anlam değiştirir. Tozlu koltuk görmek yapılan işten alınan verimin eskisi gibi olmadığını, yeni atılımlar yapmak gerektiğini bildirirken, tozlu sandalye makam değişikliğine işaret eder. Bazı durumlarda yaşanan sıkıntıların oluşturduğu psikolojik buhrana da delalet eden rüya, küçük değişiklikler ve yapıcı kararlarla içinde bulunulan durumdan tamamen sıyrılmanın kolay olduğunu da işaret eder. Bir evin içindeki her eşyanın tozla kaplı olduğunu görmek hane içinde saklanan büyük bir sırrın varlığına yorumlanır.

Rüyada Tozlu Ev Temizlemek

Hayırlı bir rüyadır ki kişinin tüm gücünü toplayacağını, yeniden yağa kalkarak işlerin başına geçeceğini, üzerindeki miskinliği, tembelliği bir kenara bırakıp çalışmaya başlayacağını haber verir. İşsizlik çeken kimseler için nihayet güzel bir haber geleceğini müjdeleyen rüya, yeni iş kapılarını, rızkın artacağını, geçmişteki sorunların hepsinden kurtularak yepyeni bir sayfa açılacağını da ifade eder.

Rüyada Tozlu Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişle ilgili rüyalardandır ve genellikle kişilerin aile yaşantılarına ait anılara ait izler taşır. Bugünü değerlendirirken geçmişle bağlantı kurulduğunu, yaşanmışlıklardan tam olarak sıyrılamayan rüya sahibinin yaşantısına adapte olmakta güçlük çektiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!