RuyaTabirleri.com

Rüyada Trafik Görmek

Rüyada trafik görmek, rüyayı gören kişinin hedeflerine, hayallerine ve başarıya giden yolda ayağının tökezleyeceğine, bu durumun kendisini depresif bir ruh haline getireceğine, kendini kötü, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok sıkıntılı günler geçireceğine, sabırsızlanacağına ve deyim yerindeyse diken üstünde oturacağına rivayet edilir.

Rüyada Trafik Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin planlarının istediği yürümeyeceği, projelerinin ve çalışmalarının da tutmayacağı anlamına gelir. Bu durumun rüya sahibine büyük bir hayal kırıklığı yaşatacağına ve kendisinde gelecek kaygısı uyandıracağına işaret eder. Rüya sahibi endişeli günler geçirecek demektir.

Rüyada Trafik Kazası Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu kötü durum ve yaşadığı olumsuz olaylar nedeniyle sürekli olarak kendini suçladığına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine karşı bazen büyük haksızlık ettiğine bu nedenle de kendisini çok yıprattığına tabir edilir.

Rüyada Trafik Polisi Görmek

Rüyayı gören kişinin getirisi, can ve mal güvenliği garanti olacak işler yapacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, önünü görmediği ve kendisine kar getirmeyeceğinden emin olmadığı adımlar atmayacağına delalet eder. Rüya sahibi temkinli bir insan demektir.

Rüyada Trafik Cezası Almak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılması sayesinde işlerinin düzene gireceğine, hayatının kolaylaşacağına ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin olumlu değişikliklerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Trafik Lambası Görmek

Rüyayı gören kişinin kararsızlığına yorulur ve rüya sahibinin attığı adımlardan bir türlü emin olamayışı nedeni ile sürekli fikir değiştirdiğine, bir ileri gidip, bir durduğuna delalet eder. Rüya sahibinin tam atılıma geçmeye karar verdiğinde bir anda vazgeçtiğine rivayet edilir.

Rüyada Trafik Kazasında Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin yetenekli olduğu bir konuda köreleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,