RuyaTabirleri.com

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

Rüyada trafik kazası geçirmek, rüya sahibinin beklenmedik olaylar yaşayacağının habercisidir. Rüya sahibi kişi, bu beklenmedik olaylarda duruma göre kazanç da elde edebilir kayıp da yaşayabilir. Bu rüyanın yorumlanması, gelişecek olan olayların ani şekilde olacağıdır. Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek, rüya sahibinin beklemediği bir yerden para kazanmasına veya beklenmedik bir zamanda iş teklifi almasına işarettir. Aksi bir şekilde rüya sahibi beklenmedik bir yere para harcayabilir ve ummadığı bir şekilde işini kaybedebilir.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Ölmek

Rüyada kaza geçirdiğini ve öldüğünü görmek, rüya sahibi açısından iyi bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyada trafik kazası geçirip ölmek, rüya sahibinin yaşayacağı ani bir olay nedeniyle yataklara düşecek kadar hasta olacağı veya çok büyük bir maddi kayıp yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek ve Kurtulmak

Rüya sahibinin rüyasında trafik kazası geçirdiğini ve kurtulduğunu görmesi, rüya sahibinin başından kötü bir olay geçeceğine fakat bu kötü olayın etkilerini hızlı bir şekilde atlatacağına delalet eder. Rüya sahibi kişi maddi veya manevi olarak bir kayıp yaşayacaktır. Fakat yaşayacağı bu kayıp karşısında yılmayan kişi, bu durumu düzeltecektir.

Rüyada Otomobil Kazası Görmek

Rüyada otomobil kazası görmenin anlamı, rüya sahibinin akrabalarından birinin hasta olmasıdır. Rüya sahibinin bir akrabası ciddi bir hastalık geçirecek ve bunun sonucunda ameliyata girecektir. Rüyada görülen otomobil kazası, rüya sahibinin dahil olmadığı bir kaza ise genel olarak akrabalar ile ilişkilendirilir.

Rüyada Trafik Kazası Atlatmak

Rüyada trafik kazası atlattığını görmek, rüya sahibinin önemli bir hastalık geçirip tekrar sağlığına kavuşması olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hastalık geçirip iyileşmesi, sağlığının kıymetini daha iyi anlamasına vesile olacaktır. Bu olaydan sonra rüya sahibi, sağlığına dikkat edecek ve tekrar hasta olmamak için elinden geleni yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Özlem (27 Eylül 2016 saat: 09:50)

  Rüyamda kızımla birlikte trafik kazası geçirdik arabayı ben kullanıyordum.hatta ilk kazadan sonra bir kaza daha geçirdik bize hiçbirşey olmadı.arabamız hurda olmuştu.sonra sigorta şirketinden sıfır araç alacağımız haberi geldi.haberi eşimden aldım.

 2. emrah (05 Temmuz 2016 saat: 10:32)

  Ben rüyamda işten çıkarken iş aracını bekliyorum gelen servis bir duvara vurup kaza yapıyor ancak biz yinede o servise o şekilde biniyoruz yola devam ederken ilk önce sağdaki başka bir yere vurmaktan son anda kurtuluyoruz devam ederken bu kez şoför yolda dönerken direksiyonu tam çeviremiyor sağdan 10 metrelik bir evin olduğu alan uçuyor servis önce patlıyor arkasında iki kişinin torbanın içinde kaza yerinde araçtan uçmuş ama torbanın içinden kafasını çıkartıyor gözleri açık önde oturan ben ve diğer adamda herhangi bir şey yok kazadan sonra gözlerimi hafifçe açıyorum kazanın olduğu yerdeyim önde olan diğer adamda benden sonra uyanıyor bir şeyi yok benim belim biraz ağrıyor sağlık ocağında bezle sardıktan sonra kendi evimize gittik kazayı televizyonda izledim sonra uyandım ne anlama geliyor acaba ??

 3. Sabri (11 Şubat 2016 saat: 07:06)

  Rüyamda bir akrabamla otöbüste gidiyorduk. Biz ayakta ve en öndeydik. Birden şöför hakimiyeti kaybetti ve yoldan çıkıp bir bahçe duvarına hafifçe çarptı. Daha sonra tüm yolcular indik. Şöför verdiğimiz parayı geri verdi ve başka arabaya binmemizi söyledi. Ben yolun bir kısmını geldiğimiz için paranın birazını şöföre iade ettim. Sonra akrabam ile birlikte bir yokuştan çıkıp yeni otöbüs beklemeye başladık. Yorumlarsanız sevinirim.

 4. Öcal uzunay (25 Kasım 2015 saat: 01:18)

  Rüyanda kizin ve kizimin arkadasiyla uzun yola galiba tatile giderken kaza yaptim arabanin notoru dahi firladi gitti ne yapacam derken hepimiz hayattaydik ve arabayi hurdaci bir bayana sattim ve bir baktim cocuklar 12 yasindaki kizim yok aramaya basladim bagiriyordum kimse duymuyordu ve bir kiz cocugu geldi yanima medine kizin yarali agliyor eve aldik gel dedi kisarak o eve giderken uyandim .hayra cikar insallah .

 5. Ahhmet (25 Ekim 2015 saat: 03:16)

  İş ortağımla bir caminin önündeyiz. Dik bi yokuş olan sokaktayız. Ortağım caminin önünde duran arabaya yaslanıyor ve araba kaymaya başlıyor. Arabanın içine atlayıp frene basıp durdurmaya çalışıyorum fakat araba durmuyor. Sonra trafiğe dalıyorum arabalara çarparak devam ediyorum. Peşime polis takılıyor bir süre sonra bir sokağa girip arabayı durdurmak için duvara çarpıyorum. Arabadan inip polise durumu anlatıyorum. polis uzaklaşarak kayboluyor ortalıklardan sonra bir anda etrafımda polis kaynıyor ama hepsi kendi halinde takılıyorlar olayı umursamıyolar.

 6. Erdal (17 Eylül 2015 saat: 08:26)

  Biz ailecek bir yere gidiyoruz.geri gelmek için eve arkadaş arabayı sen kullan diyor.arabayı kullanıyorum.arabadaki kişiler şarkı söylüyor benim konsantrem bozulup arabanın içinden düşüyorum.araba bir anda kayboluyor.sonra kaza yapılan yeri buluyoruz.hiç kimsenin burnu bile kanamiyor.eve gidiyoruz.evde otururken kargocu geliyor ona da durumu anlatıyorum.annemde o ara seslenip bana sadaka vermemi söylüyor.rüyam bu.not:bundan 7 sene önce bir dolandirildik .2 hafta önce bizi dolandıran kişiyi bir yerde gördüm.o kişi para mi verirsede adak adadım kurban kesicem dedim.

 7. Anonim (12 Eylül 2015 saat: 20:17)

  Bn bu ruyayi 2 gun gordm. Bir dn gordm bide bgn gordm dn taksiyle kaza yapttik yana devrildk bgnde otobusle ayni sekilde gordm sonra kazyi atlattk ve yolumuza dewm ettk kaza yaprknde bn icmdn soyle ddm bn hic trafik kazasi yapmammistm smdi yaptm nasl oldugnuda ogrendm ddm ve oarda bitti yolumuza dwm edip gittik

 8. Hilal (01 Ağustos 2015 saat: 08:35)

  Rüyamda kendi arabamla trafik kazası geçirdim benim kolum kırılmıştı yanımda kuzen imde vardı onunda kafası sarılıydı ben kazada uyandım yana baktım yanda bir üniversite inşaatı vardı adı abdullah Gül fakültesi imiş kuzen imi dürttüm ama uyuyordu sonra ambulans A binip gittik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,