RuyaTabirleri.com

Rüyada Trafik Kazası Görmek

Rüyada trafik kazası görmek, iyidir. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olan heyecan ve mutluluk verici olaylara tabir edilir. Yenilik ve değişim anlamına gelir. Beklentilerin rüya sahibinin iyiliğine sonuçlanacağına bu sayede hayatının seyrinin iyi yönde değişeceğine ve planlarının bir bir gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada trafik kazası görmek ani ama güzel olaylar yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası yapmak, rüya sahibinin attığı adımların, aldığı kararların ve üzerinde titizlendiği projelerinin kendine uğur ve şans getireceğine, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine alamet eder.

Rüyada Trafik Kazası Geçirdiğini Görmek

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek de trafik kazası yapmak gibi tabir edilir ve rüya sahibi için sevinç olarak yorumlanır. Kişinin tuttuğu dileklerin gerçekleşeceğine ve alacağı kararların kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada Başkasının Trafik Kazası Geçirdiğini Görmek

Rüyada başkasının trafik kazası geçirdiğini görmek, söz olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kendisine çok yakın olan bir kimse hakkında çok memnun olacağı ve sanki kendi mutluluğuymuş gibi hissedeceği güzel sözler duyacağına delalet eder.

Rüyada Trafik Kazasında Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada trafik kazasında birinin öldüğünü görmek, rüya sahibinin günlük hayatının büyük karmaşalar içinde geçeceğine, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, bu nedenle kendisini hep yorgun ve bıkkın hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Trafik Kazasında Ölmek

Bir kişi kendini rüyada trafik kazasında ölmüş görürse eğer, o kişi ruhsal bir bunalıma girecek demektir. Rüya sahibinin sıkıntılarının içinden çıkamayacağına bu nedenle kendini çok kötü, çaresiz ve Yalnız Hissedeceğine Ve Köşeye Sıkışmış Olarak Göreceğine Yorulur.

Rüyada Trafik Kazasından Kurtulmak

Rüyada bir kaza geçirdiğini ve bu kazadan sağ salim kurtulduğunu gören kimse, dünyada başına gelecek birtakım tehlikeleri yara almadan atlatır. bu rüya sizin başınıza gelecek bazı belaları dirayetiniz ve sabrınızla göğüsleyeceğinize ve sonunda tüm sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinize işaret eder. Rüyada trafik kazasından kurtulan kişi, kendisini ahiret hayatında kötü duruma düşürecek bir durumdan kurtulur.

Rüyada Hafif Bir Kaza Geçirmek

Rüyada hafif bir kaza atlatan ve yaptığı kazayı en az hasarla geçiştiren kimsenin dünya hayatında yüzüne güzel sinsi bir düşmanı vardır. bu rüya uyanık davranırsanız, çevrenizde dost sandığınız bu insanın tüm tehlikelerinden başarıyla kurtulabileceğinizin göstergesidir. Böyle bir rüya gören kimse arkadaşlarına karşı daha dikkatli olmalıdır.

Rüyada Kaza Sonrası Hastaneye Gitmek

Rüyada kaza yapıp insanlar tarafından hastaneye kaldırılan kimse, eğer bu kazadan kurtulmuşsa sıkıntıdan sonra feraha erer veya meşakkat çekmeden başarı kazanamaz. Bazı alimlere göre ise bu rüya size yardım elini uzatacak varlıklı ve iyi huylu bir kimse sayesinde her anlamda mutlu olacağınıza veya böyle bir adamın yanında işe gireceğinize yorulabilmektedir.

Rüyada Ev Kazası Geçirmek

Rüyasında ev kazası geçiren kimseye ailesinden bir zarar ulaşır. Bu rüya aile fertlerinden veya akrabalardan bir kimse ile tartışıp tüm irtibatı kesmeye yorulur. Rüyada ev kazası geçiren kişinin başına bazı küçük hadiseler gelir. Bu hadiseler ufak sıkıntılara veya üzüntülere yol açar.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada görülen araba kazası, kişinin ruh halinin karışıklığı, ruhsal durumunun bozukluğudur. Bu rüya sizin kendinize fazla baskı yapıp ruhi anlamda kendi kendinizi sıktığınızın göstergesidir. Araba kazası bazen de iş hayatında gerçekleştirilen yatırımlardan veya çalışmalardan yeteri kadar verim alamamaya; bazen de kazançlarını kaybetmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Arkadaşının Trafik Kazası Yaptığını Görmek

Rüyasında arkadaşlarından birisinin kaza yaptığını gören kişi o arkadaşının bir derdini çöze ve onu sıkıntıdan kurtarır. Bazen de bu rüya o kişinin başına gelecek musibetler sonucu kendisine dert yanmasına veya ondan yardım etmesine işaret eder.

Rüyada Ölümlü Trafik Kazası Görmek

Rüyada bazı insanların öldüğü bir trafik kazası görmeniz, toplum içinde meydana gelecek fitnelere, ortaya çıkan hilekar insanların yol açtığı acılara ve bazı kişilerin bu insanların takip edip doğru yoldan sapmalarına işaret eder.

Rüyada Trafik Kazasını Seyretmek

Rüyasında herhangi bir trafik kazasında hiçbir şey yapmadan seyreden kimse, haksızlıklara boyun eğerek, insanlara yardımcı olmayan, duyarsız ve bencil bir insan olur. Eğer bir şeyler yapmak isteyip de yapamadığını görmüşse, dünya hayatında sınırlarınızı zorlasanız da başınıza gelecek bazı hadiseleri değiştirmeye gücünüzün yetmediğine ve ne kadar isterseniz isteyin bazı isteklerinize ulaşamayacağınız yorulmaktadır.

Rüyada Trafik Kazası Haberi Almak

Rüyasında kaza haberi alan gerçek hayatta da bir haber alır. Alınacak bu haber bazen iyi bazen de kötü olabilmektedir. Bazen de bu rüya tetikte yaşamaya, bazı kişilerden korkmaya veya ölümden çekinen bir kimseye de yorulabilir. Trafik kazası haberi almak bazen de size ulaşacak hayırlara veya müjdeli bir hadiseye de işaret edebilir.

Rüyada Motosiklet Kazası

Böyle bir rüya dünya hayatına, dünya hayatının geçici zevk ve ihtiraslarına işaret eder. Motosiklet kazası genellikle gören kişinin daima dünya zevkleri için yaşayıp ahireti ve uhrevi olanı tamamen unuttuğunun göstergesidir. Motosikletle kaza yapan bir başkası ise yakında karşınıza insanları doğru yoldan uzaklaştıran kötü niyetli bir kimse çıkar ve bu kimseden sakınmazsanız sizi de kendi kötülüklerine çeker.

Rüyada Deniz Kazası Görmek

Rüyada deniz enginliği ve ferahlatıcı etkisi ile daima sıkıntılardan kurtulmaya yorulmaktadır. Denizde yapılan kaza ise doğru yolda ilerlerken birden bazı yanlışlar yapmaya veya hatalar sonucunda üzülmeye yorulur. Denizde kaza yapıp dibe doğru batmak hastalıkla tabir edilirken, kaza sonrası yüzerek kıyıya çıkmak ise başınıza gelecek musibetlerin hepsini atlatmaya yorulmaktadır.

Rüyada Kamyon Kazası Görmek

Rüyada kamyon, tır gibi ağır vasıta araçlarından birinin kaza yapması büyük bir sevinç ve bir hatadan kurtuluştur. Bu rüyayı gören kişinin başında herhangi bir bela varsa, çok kısa bir süre içerisinde bu belaların hepsinden kolaylıkla sıyrılmayı başarır. Bazen de bu rüya devlet adamı gibi büyük bir kimsenin başına gelecek tatsız bir hadiseye veya makam mevki kaybın yorulmaktadır.

Rüyada Kaza Tehlikesi Atlatmak

Rüyada tam kaza yapacakken bu tehlikeyi başından savuşturan kimse aynı rüyasında olduğu gibi dünya hayatında da bir tehlike atlatır. Bu rüya sizin başınıza gelmesi muhtemel olan bir beladan kurtulup rahatlamaya işaret etmektedir.

Rüyada Kaza Sonrası Sakat Kalmak

Rüyada kaza geçirip sakat kaldığını gören kimse, size düzenlenen bir hileye ve kendisi hakkında sürekli kötü düşünen iki yüzlü bir adam işarettir. Bu rüyayı gören kişi hakkında sürekli konuşan, onu insanlara kötüleyen ve onun hakkında olmadık iftiralar atan bu adam elinden gelecek bir bela veya bir sıkıntıya da yorulabilmektedir.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Böyle bir rüya sizin hayallerinizden bazılarını gerçekleştirip bazılarını ise hayata geçiremeyeceğinize bazen de bazı işlerinizde başarılı olup bazılarında ise istediğiniz karı elde edemeyeceğinize yorulmaktadır. Bu rüya alimlerin bazılarına göre, makam ve mevki elde edip oldukça yüksek bir dereceye gelen kişinin elinden tüm bu başarılarının gitmesine ve elde ettiği makamı kaybetmesine de yorulabilmektedir.

Rüyada Tren Kazası Görmek

Herhangi bir trenin kaza yaptığını gören kişi yakın çevresi ile bazı tartışmalar yaşayarak fikir ayrılığına düşer. Bu rüya çevrenizde söz sahibi olduğunuza fakat bazı davranışlarınızla tepki çekip, insanları daima kendi doğrularınız doğrultusunda yaşamaya zorladığınıza işarettir.

Rüyada Trafiğin Durması

Rüyada trafiğin durması iş hayatındaki durgunluktur. Öyle ki verimsiz geçen bir dönemin ardından esnaf ve tüccarlar zarar eder ve sıkıntıya girerler. Bu rüya bazen de sizin de hayatınızda bir durgunluk dönemi olduğuna ve bu nedenle de yapacağınız çalışmalardan, gerçekleştireceğiniz girişimlerden istediğiniz karı elde edemeyeceğinize yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bir Yakınınızın Kaza Geçirmesi

Rüyada akrabalardan birinin kaza geçirmesi, onun elinden size ulaşacak bir faydaya ya da o kimsenin başına gelecek sevindirici bir olaya işaret eder. Rüyasında yakın akrabalarından birisinin kaza yaptığını gören o akrabası ile bazı iş ortaklıklarına girişir ve yaptıkları bu işler sonucunda iki tarafta büyük bir kar elde eder.

Rüyada Trafik Kazası Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada trafik kazası içinizde çok fazla duyguyu bastırıp kendinize eziyet ettiğinizin sembolüdür. Bu rüyayı gören kişi içinde yaşadığı öfke, suçluluk gibi birçok duyguyu böyle bir rüya ile ortaya çıkarır. İçinizde başarısız olmaya yönelik bazı korkularınız vardır ve bu korkularınız nedeniyle sürekli tetikte bir hayat sürmek zorunda kalırsınız. Bazen de bu rüya kişinin araba kullanmaktan ve araba kullanması sonucunda kaza geçirmekten korktuğuna ve bu fobisi sonucu bastırdığı duyguların rüya anında ortaya çıkmasına işaret eder.

Bazen de trafik kazası atlatmaya çalıştığınız bazı kötü anılarınızın dışavurumudur. Geçmişte yaşadığınız kötü tecrübeler sonrasında bu anıları unutmak isteseniz de rüyanızda bunlar dışarıya çıkar ve kendisini bu şekilde gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,