RuyaTabirleri.com

Rüyada Trafik Lambası Görmek

Rüyada trafik lambası görmek, yakın arkadaşlar veya dostlar tarafından bir konuda uyarılmak demektir. Yanlış bir çevreye giren yahut yeni tanıdığı, henüz hakkında çok şey bilmeden güven duyduğu biriyle ortaklık kurmaya çalışanların, bu durumun riskli olduğu konusunda tanıdıklarından ikaz alacağını ifade eder. Trafik lambası kişinin hayatını belli bir düzende idame ettirmesi gerekliliğini de ortaya koyar ve aynı anda birden fazla ilgi alanına yönelmesinin hem zihninin dağılmasına, hem de konsantrasyon bozukluğuna neden olacağını tabir eder. Tamamı yeşil yanan trafik lambası görmek istikbalin parlaklığına, her türlü başarının elde edileceğine, engellerle karşılaşmadan yaşanılacak güzel bir hayata ifadedir. Tamamı kırmızı yanan trafik lambası ise kişiye sürekli engel çıkaran, işine taş koymaya çalışan kimselerin varlığına dikkat çeker.

Rüyada Bozuk Trafik Lambası Görmek

Bazı işlerin yarım kalacağına ve tamamlanması için zamana ihtiyaç duyulacağına, bu sırada kişinin olmasını beklediği işlerde engel çıkaran bir tanıdığın varlığına yorumlanır. Aceleci davranmak suretiyle işleri daha da karmaşık hale getiren rüya sahibinin bir dönem sakinliğini korumasının, aklına her geleni yapmak yerine, daha kontrollü, daha planlı şekilde hareket etmesinin doğru olacağının işaretidir.

Rüyada Trafik Lambası Tamir Etmek

Rüya sahibinin kendi ihtiyaçlarını, hayallerini gerçekleştirmek için adım atacağını, başkalarının yönlendirmesinde kalmadan, tamamen kendi düşünceleri ile hareket edeceğini, bu olumlu ve kararlı tutumu sayesinde ilerleyen zamanlarda amacına ulaşıp, başarı elde edeceğini ifade eder. Kararsızlıktan ve ataletten kurtulmakla birlikte tüm işlerin yoluna gireceğini ancak şu sıra yaşanan olumsuzluklardan da gerekli derslerin çıkarılması gerektiğini bildirir.

Rüyada Trafik Lambası Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatın her alanında fazlasıyla hırslı olmanın ve bu yüzden hiçbir işi tam anlamı ile yapamamanın yaşattığı rahatsızlığın işaretidir. Tüm ilgi alanlarına aynı anda yönelen rüya sahibinin kontrolü zaman zaman kaybetmesi yüzünden işlerin bir anda arapsaçına döndüğü ve strese neden olduğunu tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!