RuyaTabirleri.com

Rüyada Trafik Polisi Görmek

Rüyada trafik polisi görmek, ahlaki bazı kurallara dikkat etmediğinizin ve toplum davranışlarınızla insanların sizi kınadığının bir göstergesidir. Rüyada trafik polisinin kendisine ceza yazdığını gören kişi, maddi bir kayba uğrar veya gerçek hayatta da yapacağı yanlış davranışlar sonucunda cezalandırılır. Rüyada trafik polisi ile karşılaşan kimse, dünya hayatında kurallara dikkat eden ve insanları da bu kurallara uymaları konusunda yüreklendiren bir kanun adamı ile tanışır. Trafik polisinden korktuğunu görmek, günah işlemeye, istediğiniz yolculuğa çıkamayacağınıza, toplum kurallarına dikkat etmediğiniz için insanlar tarafından dışlanacağınıza delalet eder.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Polis rüyası bazı alimlere göre Azrail anlamına gelir. Rüyada polisin kendisini kovaladığını gören kişi, hastalanır veya bir zarara uğrar. Bazen de rüyada görülen polis, insanlara doğru yolu gösteren kişidir. Bazen de bu rüya gerçek hayatta da devlet ya da kanun adamlarına delalet eder. Rüyada polis gören kişinin başı kanunla derde girer veya rüya sahibi bir suç işler. Rüyada polisin kişiye yardım etmesi, üzerinize atılacak bir iftiradan temize çıkmanıza veya hapiste bulunanlar için kısa sürede kurtuluşa işarettir.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada kendisini hapishanede gören kişi, dünya hayatında da mahpus olur veya işlediği bir suç yüzünden cezalandırılır. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzüntü anlamlarına gelmektedir. Rüyada hapse atılan kişi, gerçek hayatta kurtuluşa erer, arzu ve isteklerine kavuşur. Aynı zamanda bu rüya hastalığa bazen de ecelin gelmesine işarettir.

Rüyada Trafik Polisi Görmek

Rüyada görülen trafik polisi kurallara uyma konusunda çok titiz davrandığınızın ve çevreniz tarafından daima titizliğinizle tanındığınızın göstergesidir. Rüyasında polis gören kişi, işlediği ama kimsenin bilmediği bazı suçlardan dolayı vicdan azabı duyar. Bazen de bu rüya herhangi bir nedenden ötürü polisin sizi yakalamasından endişe duyduğunuzun göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: