RuyaTabirleri.com

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada traktör görmek, çalışma hayatına, yaşam telaşına, hayat mücadelesine ve canını dişine takarak uğraşmaya delalet eder. Rüyada görülen traktör temiz ve bakımlı ise rüya sahibinin belinin bükülmesine neden olmadan yani büyük çileler çekmeden ekmek sahibi olacağına ve ekmeğinin de tamam olacağına yorulur.

Rüyada görülen traktör bakımsız ve bozuksa rüya sahibi için işsiz, ekmeksiz ve yokluk içinde geçireceği günler olacağına işaret eder. Bozuk traktör aynı zamanda da uzun süreli kıtlığa yorulmaktadır.

Rüyada Traktör Sürmek

Rüya sahibinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına yorulur. Mutluluk, sağlık ve kazanç anlamına gelir.

Rüyada Traktöre Binmek

Rüya sahibinin aile hayatı ile tabir edilir. Rüyasında traktöre bindiğini gören kişi bir işten emin olmadan onu aile bireyleri ile paylaşmak istemiyor demektir. Yani rüya sahibinin, aile bireylerine açması için zamanının gelmesini beklediği bir konu ya da plan olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Traktör Satın Almak

Rüya sahibinin gönül ilişkisi yaşayacağı ve ilk defa bu denli mutlu olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının aşkı olan kişi ile karşılaşacak ve uzun soluklu bir birliktelik yaşayacaktır.

Rüyada Traktör Kazası Görmek

Rüyada traktör kazası gören rüya sahibi, iyi niyetle yaklaştığı ve çok sevdiği bir kişinin aslında bu iyi ve güzel duyguları hak etmediğinin ve taşıyamadığının farkına varacaktır. Rüya sahibi bu kimseyle ilgili olarak ne kadar yanıldığını anlayacak demektir.

Rüyada Traktörün Devrilmesi

Rüya sahibinin çevresinde olan bir kişinin zor durumda kalıp, kendisine muhtaç olmasına ve el açmasına delalet eder. Eğer rüya sahibi kendisini traktör ile devrilirken görürse, rüya sahibinin zorunlu olarak bazı planlarını geri plana atmasına ve bazılarını öncelikli saymasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Traktör Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ezel (13 Mart 2014 saat: 01:04)

    Ruyamda esimleyiz traktorle qidiyoruz ama ben kullaniyorum traktorun renqi kirmizi sonra yine kirmizi bi kamyon bizim ustumuze qelip bizi duvarla kendi arasinda sikistiriyo biz esimle cikiyoruz o arada biseyler daha oluyo ama hatirlayamiyorum sonra birden esimin koyundeyiz onlarin evin onunde eltimle kavqa etmeye basliyoruz eltim bana kizim diyo ona baqiriyorum ben senin kizin deqilim diye onu duvara sikistiriyorum ustune saldiriyorum esim araya qirmeye calisiyo onada baqiriyorum ayirma eende biseyler yap hirsimi alayim diye ruyam bu yorumlarsaniz sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,