RuyaTabirleri.com

Rüyada Traktöre Binmek

Rüyada traktöre binmek, özellikle toprakla uğraşan kimseler için berekete, o dönemin karlı geçmesine, ulaşılacak büyük başarılara, kişinin mal ve para kazanmasına işarettir. Rüyasında traktöre binen kişi ticaretle uğraşıyorsa tüm yatırımlarından istediği sonucu alır. Rüyada traktöre binip tarla sürdüğünü gören kişi çok çalışır ama çalışmalarının da sonucunu alır. Rüyada traktöre binen kişi eğer iş sahibi olmayan birisi ise yakında karlı ve güzel bir meslek edinir. Rüyada traktöre binen başka birisi ise, ortaklaşa yapacağınız bazı çalışmalara delalet eder.

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada görülen traktör, genellikle toprakla ilgili konulara yorumlanır. Bu rüya yakında arsa, bahçe tarzında bir gayri menkul alacağınızın veya mal mülk elde edeceğinizin göstergesidir. Rüyada tarlada traktör gören kişi maddi manevi kazanç elde eder. Aynı zamanda böyle bir rüya para biriktirmeye, banka ilgili işlere, kişinin yapacağı yatırımlara, yeni bir sanat öğrenmeye işaret eder. Rüyada traktörü tüm aksamıyla birlikte tastamam gören kişi maddi bir menfaate erişir. Traktörün tekeri bir yolculuğa ve bu yolculukta edineceğiniz faydaya yorumlanır.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada görülen tarla genellikle berekete ve bolluğa işarettir. Özellikle üzerinde çokça ürün bulunan tarla sizin de yakın zamanda çok bereketli işler içinde bulunmanıza, ömrünüzü bolluk içinde geçirmenize, geçiminizi kolaylıkla ve büyük karla kazanmanıza işarettir. Rüyada tarlanın zerinde hiç ürün yoksa veya tarla yanmışsa, yok olmuşsa bu rüya dünya hayatında maddi kayba uğramaya, çeşitli sıkıntılara uğramaya ve zorlu mücadeleler içinde bulunacağınıza işarettir.

Rüyada Traktöre Binmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada traktöre binen kişi, tabiatı seven ve doğal ortamlarda bulunmaktan keyif alan bir karaktere sahiptir. Bu rüya içinizdeki şehrin gürültüsünden ve sıkıntısından kurtulma isteğinizi yansıtmakta ve yeşile olan özleminizi dışa vurmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Traktöre Binmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kazim (25 Ağustos 2015 saat: 14:50)

  Ruyamda bir arabamız varmış daha sonra babam bunu benim haberim yokken satmış yerine eski mi eski araba almış bende baba arabanız bu diye sordum babam da evet bu dedi ama arabayı sattığımız adam gelmdidaha sonra babam sıfır bir traktör almış Ben bunun üzerinde gezerken çok ama çok hastalanmış birisini gördüm daha sonra babamla annemin yanına gittim bunu babamla annemi anlattım daha sonra babam bana dedi ki oğlum ölüm hepimiz içindir dedi buraya nin yorumu nedir bana kısaca cevab larsaniz sevinirim

 2. musa (04 Mart 2015 saat: 06:54)

  Ahraz bir kwrdesim warmis ruyamda onu tanimiyorum bi adam geliyo onu silahla oldurup gidiyo bnde asagida duruyorum bna haber geliyo küs bir arkadasim war yolda onu goruyorum traktorune binip geliyorum snra arkamdan köpek geliyo ama baska bir yrre sapıyo

 3. Enes (23 Ekim 2014 saat: 09:13)

  Rüyamda sevdigim kız traktör kullanıyordu
  Bir su kanalı vardı kanalın üstündede iki ad.
  Köprü vardı. Kız traktörü kullanırken kanalın kanarında bariyerlere sürttürdü ileri gitmeye çalıştı
  Motor patinaj çekti.
  Sonra ben onu izliyordum traktore yaklaşıp vetesi boşa aldım
  Traktörün.arka tekerini elimle çevirip geriye götürdüm
  Sonra demir köprüye baktım dedimki
  Bu traktör çok büyük bi köprüye sıgmaz
  Kıza dedim sen çekil ben kullanayımm
  Sonra dedigim gibi motoru sürüp büyük
  Taş köprüden geçtimm
  Mütfen yorumm yapın
  Sevinirimm kolay gelsinn..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,