RuyaTabirleri.com

Rüyada Traktöre Binmek

Rüyada traktöre binmek, özellikle toprakla uğraşan kimseler için berekete, o dönemin karlı geçmesine, ulaşılacak büyük başarılara, kişinin mal ve para kazanmasına işarettir. Rüyasında traktöre binen kişi ticaretle uğraşıyorsa tüm yatırımlarından istediği sonucu alır. Rüyada traktöre binip tarla sürdüğünü gören kişi çok çalışır ama çalışmalarının da sonucunu alır. Rüyada traktöre binen kişi eğer iş sahibi olmayan birisi ise yakında karlı ve güzel bir meslek edinir. Rüyada traktöre binen başka birisi ise, ortaklaşa yapacağınız bazı çalışmalara delalet eder.

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada görülen traktör, genellikle toprakla ilgili konulara yorumlanır. Bu rüya yakında arsa, bahçe tarzında bir gayri menkul alacağınızın veya mal mülk elde edeceğinizin göstergesidir. Rüyada tarlada traktör gören kişi maddi manevi kazanç elde eder. Aynı zamanda böyle bir rüya para biriktirmeye, banka ilgili işlere, kişinin yapacağı yatırımlara, yeni bir sanat öğrenmeye işaret eder. Rüyada traktörü tüm aksamıyla birlikte tastamam gören kişi maddi bir menfaate erişir. Traktörün tekeri bir yolculuğa ve bu yolculukta edineceğiniz faydaya yorumlanır.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada görülen tarla genellikle berekete ve bolluğa işarettir. Özellikle üzerinde çokça ürün bulunan tarla sizin de yakın zamanda çok bereketli işler içinde bulunmanıza, ömrünüzü bolluk içinde geçirmenize, geçiminizi kolaylıkla ve büyük karla kazanmanıza işarettir. Rüyada tarlanın zerinde hiç ürün yoksa veya tarla yanmışsa, yok olmuşsa bu rüya dünya hayatında maddi kayba uğramaya, çeşitli sıkıntılara uğramaya ve zorlu mücadeleler içinde bulunacağınıza işarettir.

Rüyada Traktöre Binmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada traktöre binen kişi, tabiatı seven ve doğal ortamlarda bulunmaktan keyif alan bir karaktere sahiptir. Bu rüya içinizdeki şehrin gürültüsünden ve sıkıntısından kurtulma isteğinizi yansıtmakta ve yeşile olan özleminizi dışa vurmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!