RuyaTabirleri.com

Rüyada Tramvay Görmek

Rüyada tramvay görmek, kişinin hayatını idame ettirdiği işin sürekliliğine delalet eder verüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağı anlamına gelir. Bazen tatsızlık, nahoş sözler ya da kötü haberler anlamına da gelebilir. Bazen de nostaljik düşüncelerin ve duyguların içinde kaybolup, geride kalanları tekrar tekrar yad etmeye ve hüzünlenmeye işaret eder. Rüya sahibinin geçmişe olan özlemine tabir edilir.

Rüyada Tramvay Kazası Görmek

Rüyada tramvay kazası görmek, rüya sahibinin çok üzüleceği ve hayal kırıklığı yaşayacağı bir olayın meydana geleceğine delalet eder. Kişi, çevresindeki bazı kimselerin gazabına uğrayacak ve bu kişiler, rüya sahibinin çok değerli ve güvenilir olarak gördükleri kimseler oldukları için kendisini büyük hayal kırıklığına uğratacaklar demektir.

Rüyada Tramvay Kullanmak

Rüyada tramvay kullandığını gören kişi, doğayla baş başa olacağı, insandan, trafikten, tozdan dumandan ve sorunlardan uzak kalacağı sayfiye bir yerde kafasını dinleyecek ve işine daha zinde, daha sağlıklı dönecek demektir.

Rüyada Tramvay Yolu Görmek

Rüyada tramvay yolu görmek pek de iyi değildir, işlerin zorlaşacağına, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, rüya sahibinin her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalacağına fakat kazancının aynı kalacağına delalet eder. Sıkıntı, zorluk ve zahmet çekmek şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tramvaya Binmek

Rüyada tramvaya bindiğini gören kişi, işindeki başarısı ve edindiği kariyer sayesinde ileride kalabalık kitlelere hitap eden ve onları yöneten kişi konumuna gelecek demektir. Kişi, bilgisi, deneyimi ve etkili konuşması ile insanları kolaylıkla bir arada tutmayı sağlayabilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tramvaydan İnmek

Rüyada tramvaydan inmek, hak yolunu terk etmeye, hileli işler yapmaya, fesat düşünmeye, günaha girmeye, başkalarının hakkına göz dikip haram yemeye delalet eder. Rüya sahibinin tövbesini bozacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tramvay Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nazli (08 Mart 2014 saat: 07:52)

    Ruyamda tramvay gordum.karşısında metrobus vardi.tam carpismak uzereledi,tramvay sola döndü.sonra otel gibi biryere geldik.orda asik oldugum biri,annem,babam ve kiz arkadasim vardi.sevdigim kisiye haberi soledim.o da biliyorum dedi.cok uzuldum,korktum dedi.arkadasim ve sevdigimle bir masaya oturduk.sohbet ettik.ben onun yanagindan optum.birkac gun o otel gibi bir yerde;ben,kiz arkadasim ve sevdigim kaldik.tabi tek degildik birkac kisi daha vardi sanirim.

  2. nazli (08 Mart 2014 saat: 07:51)

    Ruyamda tramvay gordum.karşısında metrobus vardi.tam carpismak uzereledi,tramvay sola döndü.sonra otel gibi biryere geldik.orda asik oldugum biri,annem,babam ve kiz arkadasim vardi.sevdigim kisiye haberi soledim.o da biliyorum dedi.cok uzuldum,korktum dedi.arkadasim ve sevdigimle bir masaya oturduk.sohbet ettik.ben onun yanagindan optum.birkac gun o otel gibi bir yerde;ben,kiz arkadasim ve sevdigim kaldik.

  3. mehdi gayret (11 Ocak 2014 saat: 10:26)

    Ruyamda inecegim dogru tramvay duragini surekli kaciriyordum. Trmvay diuraklarini tabelasindan inceliyordum inecegim durak iclerinde yoktu. Bir imdat freni vardi bir an ona ihtiyac duyuldu insanlar acmaya calistilar basaramadilar bulamadilar sakli gizlenmis bir imdat freniydi ben buldumcektim ve insanlar duraklarinda indiler ama ben hala duragima gelememistim yanlis bir durakta indim baska bir tramvaya bindim vs… Olay metroda geciyordu…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,