RuyaTabirleri.com

Rüyada Traş Olmak

Rüyada traş olmak, rüya sahibinin göreceği faydaya ve hayra delalet eder. Rüya sahibi kara kara düşünmesine ve saçlarının beyazlamasına neden olan her türlü sorundan kurtulacaktır. Kapısına gelip, boş dönen alacaklarına olan borçlarını kuruşu kuruşuna ödeyerek sonunda bu büyük ve yıpratıcı durumdan da kendini kurtaracaktır. Traş olmak, rüya sahibi için sağlık, mutluluk, kazanç ve yarar getirecektir.

Rüyada Sakal Kesmek

Rüya sahibinin düşünmeden yaptığı işler nedeni ile maddi zarara uğrayacağına, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine delalet eder.

Rüyada Saç Traşı Olmak

Gerçek hayatta da rüya sahibinin saçını kestirme gereksinimi olduğuna yorulurken bir yandan da rüya sahibinin kendi hayrına olacak bir iş yapmasına ya da kendisine faydası olan bir kişiye yanaşmasına tabir edilir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüya sahibinin tüm hayatının ev iş, iş ev şeklinde geçtiğine bu nedenle de kişinin bu rutinden çok bunaldığına ve kısa süreli de olsa farklı bir yere giderek orada kafasını dinlemek istediğine işaret eder. Rüya sahibi için değişiklik ve yenilik arzusu anlamına gelir.

Rüyada Kıl Görmek

Bolluk, bereket, kısmet ve şans olarak tabir edilir. Rüya sahibinin malının ve kazancının, istediği kadar rahat yaşamasına imkân verecek kadar artacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kıl Koparmak

Rüya sahibi için sıkıntı, dert ve zorluk olarak değerlendirilir. Rüyasında kıl kopardığını gören kişi, malını boş yere bir işe harcayacak ve malından olacak demektir.

Rüyada Kıllanmak

Bir kişi rüyasında olması gerektiğinden çok daha fazla kıllı olduğunu ve gerçekte kıl çıkmayacak yerlerinde kıl çıkmış olduğunu görürse eğer, rüya sahibinin elinin darlığa düşmesine ve zor günler geçirmesine işaret eder. Çetin ve meşakkatli günler olarak ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!