RuyaTabirleri.com

Rüyada Tren Görmek

Yapılan rüya yorumları rüyada görülen trenin hayra ve iyiliğe yorulabileceğini ifade etmektedir. Ancak bazı durumlarda rüyada tren görmek kötülüğü ve şerri ifade eder. Tren genel olarak bir yolculuğu simgelemektedir. Eskilerden bu yana rüyada görülen tren ya bir yolculuğa çıkılacağını ya da uzaktan gelen bir misafiri çağrıştırmaktadır.

Ancak rüyada tren görmek rüyanın yorumlanmasına göre çeşitli anlamlar içerebilmektedir. Rüyada görülen tren genel olarak kişinin inancının tam olmasına amel defterinin iyi olmasına ve ahrette rahat ve mutlu bir yaşam süreceğine işarettir. Tren görmek yine kişinin dünya hayatını rahat bir şekilde yaşayacağına bu şekilde mutlu ve huzurlu bir yaşantısının olacağına işarettir. Rüyada görülen tren aynı zamanda komşular arasındaki huzura iyi dostluklara ve ikili ilişkilerde yaşanacak olumlu gelişmeleri ifade etmektedir. Ancak bazı rüya yorumcularının treni hayra yormadığını söylememiz gerekmektedir. Bazı yorumculara göre rüyada görülen tren yoldan çıkmış bir sapığı ifade etmektedir. Bu sapığın sizde dahil olmak üzere pek çok kişiye zarar vererek doğru yoldan çıkması için elinden geleni yapacağı anlamına gelmektedir. Bu durumda kişilerin dikkatli olarak yakın çevresindekilere dahi temkinli yaklaşması gerekmektedir. Aynı zamanda bazı yorumcular rüyada görülen trenin yanlış davranışlar yapan bir kimseye delalet olacağını belirtir. Ayrıca rüya yorumcuları bu kişinin itaatsizlik yaparak çevresindekilere çeşitli zararlar verebileceğini belirtmişlerdir.

Yoldan çıkmış tren

Kişinin rüyasında görmüş olduğu raydan çıkmış tren mantık çerçevesinde düşünüldüğü zaman da hayra ve güzelliğe yorulmamaktadır. Rüyada görülen yoldan çıkmış tren sapkınlığa ve sapıklığa işarettir. Kişinin çeşitli sebepler ile yoldan çıkabileceğine ve kötü işler peşinde olabileceğine işaret eder. Aynı zamanda yoldan çıkmış olan tren yanlış işler yapan başını belaya sokabilecek olumsuzluklar yaşayan ve bu durumda sürekli olarak itaatsiz davranan kişiye de işaret eder. Görülen bu rüya bir uyarı niteliğinde olabilmektedir.

Seyir halindeki tren

Kişi rüyasında seyir halinde giden bir tren görmüş ise bu çeşitli yorumlamalar sonucunda açıklanabilir. Seyir halindeki tren rüya yorumcuları tarafından işlerin yolunda gitmesi ve kişilerin mutlu huzurlu ve sağlıklı bir yaşama sahip olmaları anlamına gelmektedir. Seyir halindeki tren hayra ve güzelliğe yorulmaktadır. Dünya işlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlediğine dair işaret niteliğindedir. Ayrıca rüyasında seyir halinde giden bir tren gören kişinin amel defterinin oldukça güzel olduğu yönünde yorumlamalar bulunur. Bu kişi öbür dünyada mutlu ve huzurlu bir hayata başlayabilir.

Trende birisini görmek

Trende birisini görmek rüya yorumcuları tarafından hayra yorulmaktadır. Kişi rüyasında tren içerisinde tanıdığı birini görürse yakın zaman içerisinde arkadaşları tarafından büyük bir iyiliğe uğrayacağına işarettir. Bu şekilde yakın arkadaşları tarafından mutlu olacağı önemli gelişmeler yaşayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Trende görülen kişi ister tanıdık olsun isterse tanımadığımız birisi olsun rüya bu şekilde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda uzun zamandır istediğimiz ve hayalini kurduğumuz bir şeye sahip olmak olarak da ifade edilebilir.

Bilinmeyen bir trende olmak

Kişi rüyasında bilinmeyen bir yolculuğa bilmediği bir tren içerisinde çıktıysa rüya hayra yorumlanır. Kişinin yakın bir zaman içerisinde yapmış olduğu işlerde yükselerek önemli mevkilere geleceğine iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret edilmektedir. Ayrıca yine iş hayatında önemli pozisyonlara geleceğini ve bunun helal yollardan sağlanacağına dair yorumlamalar yapılmaktadır. Rüyasında tren ile yolculuğa çıkan bir kimse kısa bir süre sonra iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayarak uzun süredir beklediği ve hak ettiği bir yükselişe kavuşabilir. Bunların dışında uzun zamandır davet beklediği bir toplantıya katılarak bu toplantı içerisinde kendisini gösterebilir. Tüm bunların sonucunda ise iş hayatında yaşayacağı olumlu ve istenilen başarıya kısa bir süre içerisinde ulaşacaktır.

Rüyada tren yolculuğu

Kişi rüyasında tren içerisinde bir seyahate çıktığını görüyorsa bu durumda kısa bir zaman içerisinde uzun zamandır istediği bir seyahate çıkacağına işaret edilmektedir. Ancak bu seyahat sonuç olarak olumlu bir şekilde sonlandırılacaktır. Bu yüzden rüyasında trende seyahat eden bir kişi gerçek yaşamında da böyle bir fırsat ile karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca rüyasında seyahat ettiğini gören bir kimse rüya yorumcuları tarafından kısa bir süre içerisinde kazanç sağlayacağı şeklinde yorumlanmıştır. Trende seyahat tüm rüya yorumcuları tarafından hayra yorulmuştur. Kazanç ve yakın zamanda çıkabileceğiniz bir yolculuk olarak ifade edilmektedir. Ya da uzun süredir gerçekleştirmeyi beklediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız bir imkan olarak da tanımlanmaktadır.

Rüyada bozuk tren

Rüyada görülen bozuk tren bazı yorumcular için hayra bazıları ise şerre yorumlanmaktadır. Rüyanızda binmiş olduğunuz trenin bozulduğunu görüyorsanız bu durumda ufak ve ciddi olmayan bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir. Ancak bu durum ciddi bir hastalığın yaşanacağına üzüntü ve kederin bir araya geleceğine delalet değildir. Rüyasında bozulmuş bir trene binen kimse aynı zamanda sevdikleri ile arasında küçük bir tartışma yaşayabilir. Bu durum ciddiye alınması ve büyütülmesi gereken bir durum değildir. Bu açıdan rüyalar bazen uyarı niteliği taşıyabilmektedir.

Uzaktan bakılan tren

Kişi rüyasında bir trene uzaktan baktığını görüyorsa uzun zamandır haber alamadığı bir kimseden yakın zaman içerisinde haber alabilir demektir. Aynı zamanda yine bilmediği ya da bilgi sahibi olmadığı bir konuda çeşitli haberler alabilir anlamına da gelmektedir. Genel olarak ifade edilecek olur ise uzaktan bakılan tren yakın zaman içerisinde alınacak bir haber anlamı içermektedir.

Rüyada tren kazası

Karşılaşılan ya da yaşanılan bir tren kazası bir konuda bilginize başvurulacağı anlamına gelmektedir. Bu durum çeşitli şekillerde gerçekleşebilir. Ancak genel olarak kısa bir zamanda yaşadığınız ya da yaşayacağınız bir tartışmada şahit olarak dinlenmek isteneceğinizi ifade edebilir.

Rüyada görülen tren genel anlamı ile birçok şekilde yorumlanabilir. Ancak genel olarak alınacak bir haber iş hayatında yakalanabilecek önemli bir fırsat küçük tartışmalar ciddi, olmayan hastalıklar bir konuda alınması gereken fikir uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir hayaliniz ya da çıkmak istediğiniz bir seyahat anlamına gelmektedir. Ayrıca sevdiklerinizden alacağınız bir haber önemli gelişmeler uzun zamandır istediğiniz bir yükseliş saygınlık kazanma helal yoldan edinilecek bir mal gibi gelişmeler olarak ifade edilmektedir. Bu açıdan görülen tren rüyalarından çeşitli anlamlar çıkarılabilir.

Rüyada Tren Rayı Görmek

İşle ilgili olarak büyük bir atılım yapılacak ve sıkıntılar son bulacak demektir. Rüya sahibinin, gireceği birden fazla işten ötürü birçok fırsat yakalayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına ve mutlu olunacağına işaret eder. Rüyada tren rayı döşemek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işten hem kendisinin hem ailesinin para kazanıp rahat bir şekilde yaşaması için bazı girişimlerde bulunduğuna, bu sayede çok iyi bir kazanca kavuşacağına ve uzun zamandan beri kurtulamadığı borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada Tren İstasyonu Görmek

Küs olunan bir kişi ile barışmak ve aradaki buzları eritmek amacıyla adım atmak için doğru zamandır. Yöneticilerden gelecek bir görev üzerine gidilen bir yerde işlerle ilgili olarak daha üst bir göreve terfi alınacağı, eş, dost ya da akrabalardan birkaçı ile bazı işlerin peşinde koşulacağı ve en iyi kazancı elde etmek için çaba gösterileceği anlamına gelir. Rüyada tren istasyonunde uyumak, yapılan yatırımların ve verilen emeklerin karşılık bulacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada Tren Beklemek

Haberi alınan ve yakın zamanda çıkacağı düşünülen bir kararla birlikte ters giden durumların düzeltileceğine, sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, aksiliklerin bu sayede aşılacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına rivayet edilir. Rüyada tren bekleyen birini görmek, uğursuzluk getirdiği söylenen bir eşyanın haneden çıkarılacağına, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanışacağına alamettir. Yola çıkmak ve adım atmak için fırsatlar değerlendirilmelidir.

Rüyada Tren Yolu Görmek

Rüya sahibinin, gireceği işle ilgili olarak yaşadığı acemiliği iş arkadaşlarından biri sayesinde atacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine yorumlanır. Rüyada tren yoluna düşmek, beklenmeyen bir anda zor bir durumun ortasında kalınacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine delalettir.

Rüyada Tren Yolunda Yürümek

İş sahibi olmak için daha iyi bir zaman beklenmelidir. Yaşanan  bir ikilemden ötürü bir türlü karar verilemeyeceğine, bu yüzden iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, ağrılı ve sızılı bir hastalıkla uğraşılacağına ve anne ya da abla gibi aileden bir kişiye özlem duyulacağına tabir edilir. Rüyada tren yolunda yürümek ve oturmak, alınacak bir kararın parasal bir zararı daha da büyüteceği, hayallerin bir türlü hayata geçirilemeyeceği, kurulmuş bir ortaklıkta bir arpa boyu yol gidilemeyeceği ve sorunların daha fazla etki edeceği anlamına gelir.

Rüyada Tren Ve Tren Yolu Görmek

Kişi, kendisine çok daha iyi bir yol açacak bir kişi ile yola çıkacak, şanssız geçen bir dönemi geride bırakacak, gerek kendisi gerek destekçileri için çok sürpriz yaşatacak bir haber alacak, oynayacağı bir şans oyunu sayesinde zengin olacak, kimsenin kendisine yardım etmediği bir zamanda yardımcı olan bir kişinin sıkıntısına ortak olacak ve aradaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacak demektir. Rüyada tren ve makinist görmek, işlere hem tecrübesi hem bilgisiyle yön verecek bir kişinin işe alınacağına, bu kişinin çok iyi bir şekilde kullanılması sayesinde işlerin büyütüleceğine  ve ferahlığa çıkılacağına işarettir. Şansı farklı kulvarlarda denemek için geri durulmamalıdır.

Rüyada Tren Kaçırmak

İşlerin bütün çabalara rağmen bir türlü yoluna girmeyeceğine, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, sevilen bir kişi ile yaşanan bir tatsızlığı düzeltmek için geç kalındığına, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine ve bazı konularda pişman olunacağına rivayet edilir. Rüyada tren kaçırmış birini görmek, yaptıklarından ve yaşadıklarından çok büyük dersler çıkarmış olan rüya sahibinin, hatalarını tekrarlamayacağına, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına ve daha dikkatli davranacağına alamet eder.

Rüyada Tren Kazasından Kurtulmak

Yaşanacak bir yanlış anlaşılmayı düzeltmeye, devam eden bir iş anlaşmasını daha da uzatmaya, kötü bir durumdan çok zarar görmeden kurtulmaya, parasal olarak çok sıkıntılı geçen bir projenin kazasız belasız nihayete erdirileceğine, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına ve bolluk ve bereket içinde yaşanacağına yorumlanır. Yurtdışında çalışmak için verilecek kararın faydaları görülecektir. Rüyada tren kazasından kaçamamak, eşlerin birbirine düşeceği, akrabaların arasına kara kedi gireceği, kötü ve kıskanç bir kişini ayak oyunlarından büyük zarara uğranacağı, aile büyüklerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alınacağı, işlerin çıkmaza gireceği ve uzun zamandan beri bir küs bir barışık yaşanan bir ilişkinin tamamen bitirileceği anlamına gelir.

Rüyada Tren Çarpması

Rüyayı gören kişinin, kendisine destek olacağını düşündüğü ve çok güvendiği kişilerin ihanetine uğrayacağına, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına, uzun uğraşlar sonucu ortaya koyduğu bir projenin istenen verimi sağlamamasından ötürü sonlandıracağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına ve aile içinde huzurun kalmayacağına işaret eder. Rüyada tren çarpması ve düşmek, beklenmeyen bir anda ortaya çıkan kötü bir durumun çok büyük bir kayba yol açacağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, sahip olunan zenginliğin elde gideceğine ve çok zor geçecek bir hastalıkla uğraşılacağına yorumlanır.

Rüyada Tren Altında Kalmak

Dost gibi görünen kişilere çok fazla güvenmemek gerekir. Akrabalardan birinin büyük bir belanın yaşanmasına sebep olacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına ve işsiz güçsüz kalınacağına delalet eder. Rüyada tren altında kalmak ve yaralanmak, anne ya da babanın hastalık haberinin alınacağına, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına, hiç istenmediği halde başka bir şehre gitmek zorunda kalınacağına, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada Tren Düdüğü Duymak

Gidilecek bir yolun dönüşünde hayırlı haberler alınacağına, bu haberler sayesinde çok istenen bir şeye kavuşulacağına ve yaşanan strese rağmen mutlu olunacağına delalettir. Rüyada tren düdüğü çalmak, sevilen ve sayılan bir kişi olmaya, büyük kazançlar elde etmeye, isteyenlere yol göstermeye ve işleri ileri götürmeye yorumlanır. Ortaklık kurmak isteklerin gerçekleşmesini hızlandıracaktır.

Rüyada tren görmenin psikolojik anlamı

Rüyalar bilinçaltımız ve bazı psikolojik gerçekler hakkında bizlere bilgi vermektedir. Bu açıdan rüyaları hafife almak oldukça yanlıştır. Rüyada tren görmek rüya yorumcular tarafından kariyerinde yükselmek ve uzun zamandır katılmak istediğiniz bir toplantı olarak ifade edilir. Bu durum kişinin bilinçaltında işine verdiği önem ve bu önem karşısında göstermek istediği yükseliş olarak açıklanabilir. Ayrıca tren yolculuk ve kazanç olarak da ifade edilir.

Bu durumda ise kişinin kısa bir tatile ihtiyacı olduğu bunun yanı sıra maddi yönden bazı düşüncelere kapıldığı sonucunu çıkarabiliriz. Ayrıca rüyada görülen tren kişinin amel defterinin oldukça düzgün olduğunun ve bu açıdan rahat bir ahret yaşantısı geçirebileceğinden bahsedilir. Bu durum ise dinini düşen sorumluluklarını yerine getirmeye çalışan bir kişinin bilinçaltını yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tren Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Belma mercan (11 Mayıs 2014 saat: 21:20)

  Rüyamda tren giderken u şeklini Alara gidiyor giderken de arkasındaki trene yaklaşıyor. O yaklaşırken de bende uzaktan bakıyorum. Tren şimdi çarpıp devrilecek diyorum. Ve o anda tren çarpıp hepside devriliyor. Tren yanmaya başlıyor.ateş görmüyorum ama. Hemen yardıma koşuyoruz. Yanımda ki kişileri hatırlamıyorum. Sonra trenin kapağını açıyoruz yanıyor herşey ateş yok ama kırmızı kızgın köz halinde herşey. Bir insan yanıyor çıkan Alevli ateş değil kırmızı Alevli köz halinde insan yanıyor. Onu elime alıp hemen yere atıyorum. Kurtarmaya çalışıyorum. Ama o kızgın Yanan insan benim elimi yakmıyor. Alıp atıyorum.elimi yakmadı diyorum içimden .hatırladığım bunlar çok acayip bir rüyaydı. Sabah tan bu yana halen etkisindeyim. Kurtulamadım.kafayı yiyecek gibiyim:(( ne olur ne anlama geldiğini anlatın bana rica ediyorum :((((

 2. yasemin (19 Nisan 2014 saat: 09:16)

  rüyamda önce bir evdeyiz güya bizim evimizmiş. üzeri kitin tabakalı 2 tane sarı böcek görüyorum onlardan birini elime alıyorum. kardeşime diyorum ki bunlar yenilebilir diye kandırıyorum. oda yiyiyor yemesini engelleyemiyorum hatta benim elimdeki böceğide yiyiyor.sonra bir anda kendimi trenin içinde buluyorum hızla yol alıyoruz camdan otobüsleri görüyorum birden otobüsün içinde oluyoruz. önce bildiğim yerlerden geçiyoruz ailece sonra bilmediğimiz yerlerden göl kenarında duruyoruz beyaz bir göl sonra topraklarda ilerliyorum gölün devamını akan bir dere olarak görüyorum meğersem bu beyaz su karşıdaki beyaz karlı dağlardan geliyormuş. biraz yukarı doğru çıkıyorum gölün iin ölmüş balık görüyorum sonra birden normalde yattığım yatağın yanında araba görüyorum. arabanın bagajını açıyorum brnim yorganımın aynısı var yorganı çıkartı geri içine koyuyorum bagajı kapatıyorum… yorumunuzu bekliyorum….

 3. Selma (12 Şubat 2014 saat: 12:16)

  Ruyamda cok degisik boyle kiyida etrafi cevrilmis denizin ustunde kosuyorum. Sonra burden kopek baliginin yuzgeclerini goruyorum ve birden cigalmaya basliyorlar. Sonra birden herkes bu kopekbaliklarini izlesinler diye trenler ortaya cikiyo icine giriyoruz trenler havada asili bi saga bi sola sallanuyi yerleri degisiyo sonra trenden iniyorum ve ilkokul hocamla ailesini goruyorum ki ilkokuldan mezun olali 5 yil oluyo 19 yasindayim

 4. gökçe (01 Şubat 2014 saat: 11:53)

  Vefat eden arkadaşımla beni evlendiriyorlardı.Düğünümüz olmuş,etraf kalabalıktı.Vefat eden arkadaşımın üstünde etnik desenli bir hırka ve pantolon vardı renkleri krem rengi cok açık kahve tonlarındaydı,ben gelinlik giymiştim,uzun dantelli saçlarımı acık bırakmışım.Ben onunla evleneceğimi bilmiyorum ve vefat ettiğini sanıyorum ama ölmemiş ve karşımda görüyorum onu.Benimle hiç bir şey konuşmuyor.soru soruyorum sadece seni çok özleyeceğim diyor.dans ediyoruz,kimse kalmıyor etrafta ve bana bir kes sarılıyor ve trene binip gidiyor,koşsamda yetişemiyorum.Sadece gülümsedi soru sordum cevap vermedi.hiç birşey yapmadı,dur gitme dedim gülümsedi ve tren uzaklaştı gözden kayboldu.

 5. eren (30 Ocak 2014 saat: 23:34)

  Rüya tam olarak şöyle bir tren içerisindeyim tren seyir halinde ve benim cebimde bir kactane kırmızı tespıhe benzer bısıler war ve tren gderken birden camdan içeriye uçarak siyah bişiy giriyo ve ben çok korkuyorum benimle uğraşıyo sürekli bu şey ben ona tespihi gösterince kaçar gibi oluyo ama tam hatrlamıyorum ve sonradan ben elimi cebime attıgımda tespihlerin hiç birinin olmadıgını görüyorum yada o uçan siyah şey cebimden onları almış gibi ve bu şey benimle çok ugrastı gecenın 5inde terleyerek ve korkarak uyandım ve aynı rüya içerisinde de bi insan yüzü gördüm fakat yüzün gözleri burun kısmı ve agzı açık değil dümdüz bi şekilde. bu rüya ne anlama geliyo çok merak ediyorum

 6. Kemal (18 Ocak 2014 saat: 13:03)

  Rüyamda bi trenden iniyorum, diğerine binmek için. Binmek istediğim tren bi anda hareketlenip gidiyor. O durakta bi sürü tren var ama onun peşinden koşuyorum ben. Sonra tren değil de otobüs oluyor o. Bi bayan sürüyor hatta. Ama beni almak için durmuyor bi türlü. Yavaşlasın bineyim diyorum kilometrelerce gittikten sonra duruyor ve alıyor beni. Birkaç defa yavaşladığında da ben yetişip binemiyorum. Binince de otobüs kartımin kırık olduğunu görüyorum, ücret basamıyorum ama şoför abla bunu dert etmiyor, hafif gülümsüyor hatta

 7. ahmet (16 Ocak 2014 saat: 19:51)

  bu rüyayı, tataristanda olan ve evlenmek istediğim kadının rüyası. rüyasında, bir sürü vagonu olan eski bir tren. bu treni normal yolcu treni gibi bazan yük treni gibi görüyor. iri yarı bir adam, kalabalık olan istasyonda onun yolunu açıyor. istasyon insanlarla dolu olduğunu tahmin ediyor fakat tek başına yolu açık devam ediyor. trene binmemiş. zaten tren duruyormuş. eğer yardımcı olursanız sevinirim. maddi olarak sıkıntıları olan bir kişiyim. ama onuda çok seviyorum. oda beni seviyor. inşallah hayırlı bir rüyadır ve biz bir yuva kurarız. ayrıca evleneceğim kadın müslüman. ismi gül anlamına gelen roza.

 8. Aleyna (06 Ocak 2014 saat: 14:06)

  Merhaba geçen gün sevdiğim çocuğu rüyamda gördüm bi sitede oturuyorduk o bizim üst çarpraz tarafımızdaki darede otruyordu ve sonra evinin bslkonuna çıktı ben de evimn balkonuna çıkmıştım önce hangimiz atmaya başladı hatırlamıuorum ama birbirimize tuz atmaya başladık ama bu çocuğun yüzü gözüküyordu fakat ben hep gizleniyordum ve sonra ben dışarı çıktım ve bakıyor mu diye pencerelerine baktım ve baktıını gördüm aradan zaman geçti ve biz sofraya oturduk ama o yoktu yemekler filan vardı ve birden yukardan siyah bir olta geldi ve beni arıyordu ben de kaçıyordum sonra aniden sitenin ışıklı mavi havuzuna gözüm takıldı ve sonra uyandım cevabınızı bekliyorum teşekkürler…

 9. Tuana (30 Aralık 2013 saat: 18:48)

  Rüyamda trende yolculuk yaparken oturmak istediğim yerde yatan bir yarali adam görüyorum. adamin dizlerinden alti yok ve yüzü sargili. bana çok enerji harcayarak ingilizce birşeyler söylemeye çalişiyor.ben çok üzülüyorum ve ona ingilizce karşilik veriyorum, herşey düzelecek ya da tamam sizi farkettim diyorum.o sirada adamin yattiği koltuğun yanindaki pencerenin önünde, perde arkasinda durmakta olan bir kiz çocuğu görüyorum.trenden inince bir alanda koşuşturan çok meşkul insanlara trendeki kizi kurtarmalarini, oradan düşebileceğini söylüyorum, ama kimse ilgilenmiyor. yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,