RuyaTabirleri.com

Rüyada Tren İstasyonu Görmek

Rüyada tren istasyonu görmek, çok uzun sürecek bir bekleyişim ifadesidir. Özellikle kişinin geleceğine yönelik yaptığı yatırımlar için çok zaman beklemesi gerektiğine, hedeflediği başarı için sabır gösterip, azimle çalışmasına alamettir. Kolay kazanılmayan paraya ve güçlüklerle boğuşmaya da işaret eder. Kalabalık bir tren istasyonu görmek kişinin yaşamı boyunca çok büyük destekler alacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine alamettir. Helal yollardan kazanılan paraya ve alın teri ile alınan malların işareti de olan rüya, sonu mutlulukla biten bir yaşam mücadelesine yorumlanır.

Rüyada Tren İstasyonunda Kaybolmak

Kalabalık bir tren istasyonunda kaybolmak kişinin yaşamında çok fazla seçeneğe sahip olacağını ve hangisini seçeceğini bilemediği için bocalama yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin arzu ettiği bir evliliğe geç yaşlarda kavuşacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına da tabir edilir.

Rüyada Tren İstasyonunda Beklemek

Gurbetteki bir sevilen kişiden gelecek habere işaret eden rüya, aynı zamanda kişinin basiretinin bağlanacağı bir olay yaşamasına, kısmetlerini göremediği için uzun süre yalnız kalacağına da alamet eder. Tren istasyonunda bekleyen kişi iş yaşamında da projelerinden ve atılımlarından istediği verimi elde edemez. Hasta kimseler için tedavi konusunda sıkıntılar yaşamaya ve hayatın bir süre daha sıkıntılarla dolu geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Tren İstasyonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Maceraya atılmayı çok seven ve gözü pek insanların ruh hallerini yansıtan rüya, aynı zamanda duygusal açıdan kişinin çok ayran gönüllü olduğuna ve bir türlü aradığı insanı bulamamış olmasına da yorumlanır. İstekler konusunda net olunmaması yüzünden, hayata karşı da duruşunu belirleyemeyen kişilere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!