RuyaTabirleri.com

Rüyada Tren Rayı Görmek

Rüyada tren rayı görmek, ümit dolu bir bekleyişe işaret eder. Belirsizlikler içinde yaşayan kişinin, hayatını düzene sokması için sürekli olarak geleceğe dair hayaller kurduğuna ancak gerekli adımları atmadığı için bekleyişinin onu bir yere ulaştırmayacağına da delalet eder. Uzun bir ray gören kişinin hayatında durağanlık söz konusu olur ve işleri açılmadığı için mutsuz olur. Evli kimselerde ev içindeki geçimsizliğin bir türlü sona ermeyeceğine, kişinin eşi ile arasında halledemediği sorunların varlığına delalet eder.

Rüyada Tren Raylarında Oturmak

İş yeri sahipleri için beklenen ödemelerin alınamayacağına, işlerdeki durgunluğa ve kişinin maddi anlamda çok sıkıntı içine gireceğine delalet eder. Tren raylarında oturan kişiler manevi olarak güçsüz ve yaşama tutunmak konusunda başarısız kişiler olurlar. Zayıf bir karaktere de işaret eden rüya, yanlış kararlar aldığı için hayatını bir türlü düzene sokamayan, kötü ilişkiler yaşadığı için özel hayatında da mutsuz olan kişilerin yalnız kalacaklarına işaret eder. Tren raylarında oturmak intihar düşüncesi veya intihar eğilimi içinde bulunulduğuna, kişinin psikolojik olarak destek alması gerektiğine de yorumlanır.

Rüyada Tren Raylarını Sökmek

Rüya sahibinin hayatında olacak büyük bir değişme işaret eder. Var olan düzeni bozup, bambaşka bir yönelişe girileceğine delalet eden rüya, aile hayatında da olacak değişikliklerin ve güzel gelişmelerin habercisidir. Mutsuz kişiler için yepyeni, taze başlangıçlar yapılacağına, hayatın geri kalan kısmında öncekine oranla çok daha mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada Tren Rayı Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçeklerle yüzleşemeyen, bu yüzden mutsuzluğunun kaynağına da bir türlü inemeyen insanlara, ikili ilişkilerde mutsuz olmaya ve hayatını değiştirmek için gerekli gücü kendisine bulamayan insanlara tabir edilir.  Tren rayları kişinin yaşadığı umutsuzluğa ve içine kapanık ruh haline de yorumlanır. sürekli olarak aynı şeyleri yapan kişilerin mevcut rutini kırmak için niyetlendiğine ancak başarısız olduğunu da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!