RuyaTabirleri.com

Rüyada Tren Yolu Görmek

Rüyada tren yolu görmek, hayat yolunun kendisi ile açıklanır. Kişinin, hayatta karşısına çıkacak engellere, zorluklara, kötü niyetli kişilere işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişi için bir uyarı niteliği taşır türdendir. Rüya sahibinin çevresindeki kişileri seçerken titiz davranması gerektiğine ve iş hayatında ortaklık yapmayı planladığı kimseler varsa onları da iyi analiz ettikten sonra masaya oturması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tren Yolunda Yürümek

Rüyasında bir tren yolu üzerinde yürüdüğünü gören kişi çekinerek ve sonunda kaybetmenin ve tüm sermayenin hiç olup gideceğinin bilincinde olarak büyük bir ortaklığa girmeye, sonucun rüya sahibinin korktuğu şekilde değil hayırlı olacağına tabir edilir.

Rüyada Demiryolu Görmek

Rüyada demiryolu görmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzelliklere işaret eder. Kişinin işlerinde ve hayatında kolaylık yaşanacağına, rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına ve esenlik ve huzur içinde olacağına yorulur.

Rüyada Tren Görmek

Rüyada tren görmek, yeteri kadar eğitim almamış, ufkunun açılması için yeteri kadar gezmemiş, görmemiş ve okumamış bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi rüya sahibinin yakınlarındaki bir kimse de olabilir henüz tanışmadığı bir kimse de olabilir. Bu insan için cahil olduğu söylenebilir ama asla art niyetli olduğu söylenemez.

Rüyada Trene Binmek

Rüyada trene binmek rüya sahibinin ehli olduğu bir konuda çevresindeki kişilerin kendisinin bilgilerine ihtiyacı olacağına ve akıl danışacaklarına delalet eder. Kişi, bu kimselerin bilgi eksiklerini gidermek ve onları aydınlatmaktan memnuniyet duyacaktır.

Rüyada Trenden Atlamak

Rüyada trenden atlamak hayırlıdır. Kişinin günahlarının af olmasına delalet eder. Kişi, bugüne kadar yaptığı hatalar ve işlediği günahlar için tövbe edecek demektir. Kötü düşüncelerden, kinden, kibirden ve gereksiz hırslardan kurtulmaya ve arınmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,