RuyaTabirleri.com

Rüyada Tren Yolu Görmek

Rüyada tren yolu görmek, hayat yolunun kendisi ile açıklanır. Kişinin, hayatta karşısına çıkacak engellere, zorluklara, kötü niyetli kişilere işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişi için bir uyarı niteliği taşır türdendir. Rüya sahibinin çevresindeki kişileri seçerken titiz davranması gerektiğine ve iş hayatında ortaklık yapmayı planladığı kimseler varsa onları da iyi analiz ettikten sonra masaya oturması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tren Yolunda Yürümek

Rüyasında bir tren yolu üzerinde yürüdüğünü gören kişi çekinerek ve sonunda kaybetmenin ve tüm sermayenin hiç olup gideceğinin bilincinde olarak büyük bir ortaklığa girmeye, sonucun rüya sahibinin korktuğu şekilde değil hayırlı olacağına tabir edilir.

Rüyada Demiryolu Görmek

Rüyada demiryolu görmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin hayatında yaşanacak güzelliklere işaret eder. Kişinin işlerinde ve hayatında kolaylık yaşanacağına, rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına ve esenlik ve huzur içinde olacağına yorulur.

Rüyada Tren Görmek

Rüyada tren görmek, yeteri kadar eğitim almamış, ufkunun açılması için yeteri kadar gezmemiş, görmemiş ve okumamış bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi rüya sahibinin yakınlarındaki bir kimse de olabilir henüz tanışmadığı bir kimse de olabilir. Bu insan için cahil olduğu söylenebilir ama asla art niyetli olduğu söylenemez.

Rüyada Trene Binmek

Rüyada trene binmek rüya sahibinin ehli olduğu bir konuda çevresindeki kişilerin kendisinin bilgilerine ihtiyacı olacağına ve akıl danışacaklarına delalet eder. Kişi, bu kimselerin bilgi eksiklerini gidermek ve onları aydınlatmaktan memnuniyet duyacaktır.

Rüyada Trenden Atlamak

Rüyada trenden atlamak hayırlıdır. Kişinin günahlarının af olmasına delalet eder. Kişi, bugüne kadar yaptığı hatalar ve işlediği günahlar için tövbe edecek demektir. Kötü düşüncelerden, kinden, kibirden ve gereksiz hırslardan kurtulmaya ve arınmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tren Yolu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Tuğba Özder (15 Ekim 2014 saat: 10:30)

    Rüyamda kendi düğünüme hazırlandığımı gördüm ama çok acele bir şekilde sanki bir yere yetişir gibi. Ama ne gelinliğim hazır ne de başka bir şey. Gelinliğimi, duvağımı,herşeyimi bana gıcıklık yapan hatta beni sevmeyen ama insanlardan alıyorum (ama onları tanımıyorum). Rüyamın sonunda bir tren yoluna geliyoruz ailemle ama artık oradan tren geçmiyor (eski ve dökük görünüyor, yıllardır kullanılmamış gibi).

    RÜyamda gelin oluyorum ama evleneceğim kişiyi göremiyorum.

    Buna ek olarak çocukluğumdan beri sevdiğim ama açılamadığım oğlanı rüyamda aramak istiyorum evlenip evlenmediğini öğrenmek için.

  2. Ayse (06 Nisan 2014 saat: 17:16)

    Rüyamda sevgilimle tren garına gitmek için otobüse bindik , şoför bizi gardan sonraki durakta indirdi fakat otobüsten indiğimizde her yer zifiri karanlıktı ve garı göremiyorduk. Önümüzde 4-5 tane tren rayı vardı. Biz el ele tutuşarak karanlıkta bu raylar üzerinde yürümeye başladık, birden karanlıkta bir ışık gördük hemen raylardan çekildik , yanımızdan çok hızlı bir şekilde tren geçti gitti. Biz tekrar raylara döndük ve yürümeye devam ettik. Raylar bir alt geçitten geçiyordu, biz de alt geçite girdik, sevgilim konuşmaya başladı. Elif ve Alpberk doğduğunda onlarla gezeriz gibi şeyler anlatmaya başladı. Alttan geçitten çıktığımızda her yer aydınlanmıştı ama tren rayları kaybolmuştu, bir çöle çıkmıştık. Toprağın üzeri solmuş bitkilerle doluydu, başka da hiç bir şey yoktu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,