RuyaTabirleri.com

Rüyada Tsunami Görmek

Rüyada tsunami görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sıkıntılar ve ortaya çıkan sorunlar yüzünden çok zor zamanlar geçirdiğine ve gün geçtikçe daha kötü ve olumsuz durumlar ile karşılaşacağı dönemlerin yaklaşmakta olduğuna ve bu günler içerisinde vereceği duygusal tepkilerden ötürü çok dikkatli olması gerektiğine alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hayat içerisinde çok dengesiz bir ruh haline sahip olduğuna ve zaman zaman duygusal olarak birçok sorun ile karşı karşıya kaldığına işaret edilir.

Rüyada Dev Dalgalar Görmek

Rüyada dev dalgalar görmek, tsunami görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı zamanlar geçireceği bir döneme girdiğine ve bu dönem içinde biraz güven eksikliği duyup endişe etmeye başladığına tabir edilir.

Rüyada Küçük Dalgalar Görmek

Rüyada küçük dalgalar görmek, rüya sahibinin aile hayatında ve iş hayatında çok sakin ve azla yetinmeyi bilen bir insan olduğu için büyük bir gönül rahatlığına ve iç huzura sahip olduğuna delalet edilir.

Rüyada Hırçın Dalgalar Görmek

Rüyada hırçın dalgalar gören kişinin, yaptığı kötülükler ve işlediği günahlardan ötürü uzun zamandır vicdan azabı çektiğine ve çok kötü durumlara düştüğüne alamet edilir. Aynı zamanda, sosyal hayatta çok sinirli ve sabırsız olunmasından ötürü yaşanan tartışmaların kavga boyutuna varacağına ve bu durumun taraflar için hiç de iyi bir şey olmadığına işaret edilir.

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek, yenilik ve değişim olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, iş hayatı içerisinde yapacağı değişikliklerin sosyal hayatına ve aile hayatına da etki edeceğine tabir edilir. Yeni bir iş girip uzun zamandan beri ikamet edilen şehirden taşınmaya ve yeni bir semtte yeni bir hayat kurmaya alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tsunami Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Emin (14 Ekim 2014 saat: 11:42)

    Rüyamda deniz kenarı gibi bir yerde kız arkadaşlar , erkekler annem ve babam abimlerle eglenirken birden deniz suyu tusunami gibi üzerimize geldi herkes eve saklandı sonra geçti . Biraz süre sonra daha şiddetli oldu fakat yine geçti kız arkadaşlardan bir tanesini kurtardım diğerleride kendilerini kurtardı tam bitti derken 400 metro boyunda baya büyük bir dalga gelince uzaklardan herkes arabalarına binerek uzaklaştı fakat benim araba gitmedi bozuldu . Orda bir sığınak buldum sonra annemi de buldum sığınağın ağzını annem tam açık unutmuştu kapatırken sular geldi ve tam o esnada kapatmayı başardım. Sonra böyle bitti baya tuhaf bir rüyaydı . Anlamı nedir sizce?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,