RuyaTabirleri.com

Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Rüyada tüfekle ateş etmek, maddi sıkıntı çekenler için fakirlikten ve yoksulluktan kurtuluştur. Böyle bir rüya gören kişi uzun süredir beklediği ferah günlerine kavuşur. Çünkü bu rüya elde edilecek maldır. Böyle bir rüya gören kişi kendisine faydası dokunacak ilime malik olur. Bu rüya yine kendisine düşmanlık gösteren kişilerden ayrılmaya, korktuğundan emin olmaya, düşmanlardan selamete ermeye, hastalıkların def’ine,  kendisini seven salih ve iyi niyetli bir eşe de işaret olabilir.

Rüyada Kurşun Görmek

Bu rüya dedikodu yapan bir kimsedir. Rüyada kurşun gören kişi boş ve faydasız sözler söyler. Birinin kurşun attığını görmek, eğer o kişi tanıdık birisiyse ondan gelecek sözdür. Eğer kendisinin kurşun attığını görürse rüya sahibi bir başkasına bir söz söyler veya dedikodu yapar. Bir kurşun atıp bu kurşunun sürekli ilerlediğini gören kişi çokça üne kavuşur, izzet sahibi bir insan olur. Altın kuşun gören kişi herhangi bir yerden mal elde eder ve makam sahibi olur.

Rüyada Boş Tüfek Görmek

Rüyasında içinde kurşun olmayan boş bir tüfekle oynamak, korkulandan emin olmaya, selamete ermeye işarettir.

Rüyada Tüfeğin Tetiğini Görmek

Rüyada herhangi bir tüfeğin tetiğini gören kişi yolculuğa çıkar. Eğer görülen bu tetik kırıksa bu yolculuktan gelmez ve gittiği yerde kalır.

Rüyada Kendisine Tüfek Armağan Edildiğini Görmek

Böyle bir rüya çocukla yorulur. Rüyasında kendisine tüfek verildiğini gören kişinin bir çocuğu olur veya bir kardeşe sahip olur.

Rüyada Tüfeğin Kırıldığını Görmek

Bu rüya musibet veya ulaşacak bir kederdir. Tüfeğin kırılması veya bozulması, kendi akrabaları yüzünden bir sıkıntıya uğramadır. Bu rüya yakın kişilerden gelecek üzüntü, meşakkat ve zorluktur.

Rüyada Tüfekle Hedefi Vurduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişinin doğru sözlü, ahlaklı ve her zaman güzel sözler söyleyen birisi olduğuna delalettir. Eğer isabet ettiremezse boş konuşma ve dedikodudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tüfekle Ateş Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Şaban korkmaz (13 Haziran 2016 saat: 07:05)

  Rüyamda çalıştığım yErde çok fazla yılan gördüm ve bu yılan lari tüfekle öldürmeye çalıştım bir kactanesini oldurdum sonra aralarında kaldım iki tanesi soktu bir kertenkele girdim 3 5 tane kurşunu bitti yılanlı rüyamda ne galip ne yenik çıktım

 2. Eyüp kuru (03 Haziran 2016 saat: 10:19)

  Selam rüyamda yayla gibi bir yerde arkadaşlarla gezerken,yayla evine rastladık.evin önünde iki çocuk vardı.cocuk tüfeği bana doğrulttu.bende tüfeği elinden aldım.bana atmam için iki dolu fişek verdi.bende hedef aradım önümde duran eni 1m kalınlığındaki gürgen ağacına nişan alıp vurdum.ondan sonra hedefi kontrol ettim ama tek fişek atmış oldum rüyamin yorumunu bekliyorum teşekkürler

 3. Enjoy (09 Mayıs 2016 saat: 11:25)

  Rüyamda bir kadını alnından tüfekle vurduğumu gördüm fakat kurşun alnına saplandı ölmedi kurşun alnında saplı bir şekilde gözüküyor kan bile akmıyordu sordum canı bile yanmamış öyle kısa bi muhabbet ediyoruz nedense düşman gibi değilde dostça bi muhabbet oluyor canındamı yanmıyor diye soruyorum

 4. Halil (22 Mart 2016 saat: 15:29)

  Rüyamda arkadaşlarla kuş avına gidiyorduk kaç sefer atış yaptım vuramadim ama arkadaşlar her attığını vuruyordu.Ben hiçbir atışımda başarılı olamadım.Kötü günler geçiriyorum bu rüyanın anlamı nedir çok merak ediyorum yardımcı olursanız çok minnettar kalırım şimdiden teşekkürler.

 5. Mehmet (18 Kasım 2015 saat: 07:09)

  Bir dugunmu baska bir seymi tam hatirlamiyorum ama kalabalik bir yerdeyiz bir arkadas tufegini cikarip ates esiyor bos alan hava dugru benim tufege benziyor bende tam kiliftan cikarip atacagim arkadasim yok sen atma burasi senin tufegin yeri degil diyor ordan uzaklasiyor bilmedigim bir mekanda bir saat alip koluma takiyorum kahve regli ve cok sik bir saat fazla detaya inmiyorum yorum icin simdiden tsk

 6. Ceylan (16 Eylül 2015 saat: 14:03)

  Rüyamda öncelikle rahmetli babamı gördüm uyuyordu sonra bi adam bizi karşı taraftan inceliyordu yani bakıyordu sapık bir adamdı sonra bizim yanımıza geldi o gelince bende tüfeği aldım elime adama sıktım ses var ama kurşun içinde yok adam düşüp bayıldı ama adam ölmemiş kanda yok sonra adam tekrar kalktı tufege kurşun koyacakken aklıma satır geldi hemen koşarak mutfağa koştum sonra satırı aldım ki o sıra rahmetli babam uyaniyo babama tüfeği ve satırı veriyom öldür diye babam bise yapmiyo babam guluyo ama keyfi yerinde babamın oğlum beni uyandirinca rüyadan ayildim öyle gördüm işte sizce bu ruyamin anlami nedir?

 7. Adem (13 Temmuz 2015 saat: 14:43)

  Bizim evinin bağırış çağırış beni cagiriyorlar tam ben cikacam abim beni tutuyor çıkmamıştır izin vermiyor kendisi çıkıyor bende çıkmak istiyorum beni tutuyorlar cikamiyorum ama neyin tutuğunu bilmiyorum sonra abim birisiyle kavga ediyor Onu duvara dayiyor yerlere dusuyorlar sonra bi bakıyorum polisler abimi almış götürmüşler megersem abim orda onu bıçaklamıştır ben yukarı çıkıyorum evden tufegimi alıyorum bizimkiler beni bırakmıyor ben zorla aşağıya iniyorum tam kapıdan cikacam babam beni tutuyor çıkartmak istemiyor sonra ben elimdeki tufegi sağ elimle havaya kaldırıp iki el ateş ediyorum o sıradan babam iklimi bırakınca ben dışarı çıkıyorum tüfek elinde tam birilerini oldurecem bi bakıyorum abim aşağıdan çıkıp geliyor bende burada uyaniyorum.

 8. Doğukan (08 Haziran 2015 saat: 16:52)

  Rüyamda konferans salonu gibi bir yerdeyim sahnede duruyorum karşımda çok büyük bir kitle kalabalık var bi anda yanıma 4 kişi geliyor hepsi bo anda tüfek çıkartıp kalabalığa ateş etmeye başlıyor bende ateş ediyorum sonra yine bi anda farkediyorumki herkesi öldürmüşüz garip ve tesirli bir rüyaydı ne anlama gelir acaba

 9. Fatih (02 Mart 2015 saat: 08:37)

  Rüyamda bir ormanlık bir alandaydım. Yanımda iş arkadaşlarım vardı. Elimdede patronuma ayit bir tüfek vardı. Birden havada kuşlar uçuşmaya başladı. Herhalde bu kuşlar bıldırcındı. Hemen uçan kuşlara ateş etmeye başladım. Ama uçan hiçbir kuşu vuramadım. Sonra silahın bir parçası kaybolduğu gördüm. Herhalde kaybolan bir parçası şey di silahın orta gövdesi idi. Şimdi bu silah patrona ait olduğu için kara kara düşünmeye başladım. Patronun bu olayı duymadan kaybolan parçayıda aramaya başladım. Sonrada kaybolan parçayı buldum.

 10. hüseyin (26 Ocak 2015 saat: 15:45)

  tek başınayım bir arazide yürüyorum hava koyu kızıl toprak rengi ama gündüz etraf virane gibi korkutucu bir rengi var gök yüzünün güneş görünmyo..elimde bir tüfek var nasıl birşey oldugnu bilmyorum..sonra bir kuş görüyorum havada ama baya büyük horoz kadar rengi kızıl kahve ve kırmızı tonlarında kuyruğu uzun sülün gibi bişiy sanki…sonra ona nişan alıyorum ateş ettimmi etmedimmi tam emin değilim..yanlız o esnada kuş hızlı bir şekilde aşağıya iniş yapıyo..sonra takip diyorum indiği yeri yakınıma iniyo ama indiği yer kayalık gibi biyer ve aşagıda kalıyıo ben yukardan ona bakıyorum o esnada kayanın altına giriyo..sonra acaip bir yaratık devekuşu gibi dinazor mu desem ama büyüklüğü deve kuşu kadar sanki..boynu uzun gagası da uzun avatar filmindeki kuşlara benziyo…okadar çevik ve güçlüki kuşu girdiği yerden çıkarmak için mücadele ediyo delikten boynunu sokuyo olmuyo,pençelerini sokuyo ve en sonunda kayayı kaldırıp ters çeviriyo ve kuşa hiç zarar vermiyo sanki..sanki bana yardım ediyo..sonra ben kuşu görüyorum ona nişan alıyorum kuş ölece yatıyo hiç kımıldamyo tam ateş edicem vazgeçiyorum sanki altnda yavrusu var zannediyorum..ama tam emin değilim:) böle işte

 11. oktay35 (27 Aralık 2014 saat: 17:57)

  4 kişiyiz.ellerimizde tüfekler var.ama tüfekler bir şey atıyor kurşun değil,ama öldürüyor.bir binanın içindeyiz,önümüzde hafif tozlu bir cam var.arada bir ev alanı kadar boşluk ve bir binanın tozlu camı var.ama biz o camların arkasındaki hedefleri görebiliyoruz.ilk önce 2 kişi ateş ediyor.zenci olan hedefi vuruyor diğeri kötü biri vuramıyor.vurup vurmadıklarına bakmak için karşı binaya gidiyorlar.oraya varınca kötü olan zenciyi bıçaklayarak öldürüyor.yanımdaki adam bana çabuk kötü olanı vur diyor.nişan alıyorum ve ateş ediyorum.adamı vuruyorum.o sırada zenciye doğru gelen biraz daha genç birisi var elinde bıçak veya tabanca var.zenciyi öldürmeye gidiyor.ben hemen ona ateş ediyorum.Vuruyorum.sanki bir tel parçası atmışım da o tel saplandığı yeri giderek büzüyor ve öldürüyordu.ben cama doğru yaklaştım biri daha vardı onu da vuracaktım baktım cam kırılmış ateş ettiğimiz için.uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,