RuyaTabirleri.com

Rüyada Tükürdüğünü Görmek

Rüyada tükürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, kazandığı başarıları kıskanan bir kişinin, kötü ve rüya sahibini çok büyük bir üzüntüye sokacak sözler sarfedeceğine, bu sözlerin rüya sahibinin kulağına gitmesi ile çok üzüleceğine, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, bu sırada işlerinin kısmen kötü bir duruma düşeceğine ve rüya sahibinin kendisi hakkında dedikodu yapan kişiyi bulduğunda onunla tüm ilişkilerini keseceğine tabir edilir.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek 

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı olaylardan ya da içinde bulunduğu sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçirdiğine, sevdiği kişiler ile arasının çeşitli sebepler ile açılacağına, büyük ümitler ile girdiği işlerde çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına ve kısa süreli de olsa insanlardan uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada Balgam Tükürdüğünü Görmek 

Rüyayı gören kişinin, durumuna bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi, sağlıklı bir kişi ise, işlerinin düzeleceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok sevineceği olaylar yaşayacağına ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi, hasta bir kişi ise yakın bir zaman içinde eski sağlığına kavuşup rahat bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Yüzüne Tükürdüğünü Görmek 

Rüya sahibinin, işlerini baltalamaya ve onu zor durumlara sokmaya çalışan bir kişinin varlığına, bu kişinin yapacağı şeyler ile rüya sahibini büyük bir zarara uğratacağına ve şimdiye kadar yaşamadığı üzüntüler yaşamasına sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada Yere Tükürdüğünü Görmek 

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeyi gerçekleştirmek için harekete geçeceğine, bu amaçla kendisine uygun bir adım atıp çeşitli çalışmalara gireceğine ve tüm imkânlarını bu çalışma için seferber edeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!