RuyaTabirleri.com

Rüyada Tükürmek

Rüyada tükürmek, rüya sahibinin üslubunun argo ve çirkin olduğuna işaret eder. Kişi, iyi bir şey söylerken bile kötü bir üslup kullandığı için yanlış anlaşılıyor diye tabir edilir. Fakat bu durum rüya sahibinin kötü ve vazgeçemediği bir alışkanlığıdır. Rüyada tükürmek, rüya sahibinin toplum insanı olmadığına, hareketlerinin yakışıksız, konuşmalarının da itici bulunduğuna bu nedenle de insanlar tarafından istenmediğine delalet eder. Bu kişinin geçimi de hak yolundan sağlanmıyor, helal olmayan yollar üzerinden sağlanıyor diye tabir edilir.

Rüyada Yere Tükürmek

Rüyada yere tükürmek, rüya sahibi için çok hayır getirecek bir iş yapmasına işaret eder. Rüya sahibi için dünya malından daha çok faydalanmaya ve var olanın üzerine habire eklemeye delalet eder. Bu mal varlığı daha çok bağ, bahçe ve tarla şeklinde olabilir.

Rüyada Yüze Tükürmek

Rüyasında birinin yüzüne tükürdüğünü gören kişi halk arasındaki tabirle harbi kişidir. Yani rüya sahibi merttir, iki yüzlülük etmez, arkadan konuşmaz, söz söylerken dolaylı yol kullanmaz, duygu ve düşüncelerini açıkça söyler.

Rüyada Balgam Tükürmek

Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişinin başından bazı tatsız olaylar geçecek, rüya sahibi bir süre musibetlerden kurtulmak için çaba harcayacak demektir. Bu olaylar uğraştırsa da biraz sabırla üstesinden gelinebilecek türden olaylardır.

Rüyada Ağzından Tükürük Gelmesi

Rüyasında ağzından tükürük olduğunu ya da ağzından tükürük geldiğini gören kişi bazı sağlık sorunları yaşayabilir ya da gereksiz ve büyük harcamalar yaparak borçlu hale gelip, sıkıntıya düşebilir. Bu durum rüya sahibi için bir süre yokluk çekmesine neden olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında kan tükürdüğünü gören kişi, birini kıracak şeyler söyleyebilir ya da içindekileri mecazi anlamda kusarak rahatlayabilir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!