RuyaTabirleri.com

Rüyada Tükürük Görmek

Rüyada tükürük görmek, şans, uğur ve kısmet olarak yorumlanır. Mutluluğun ve bolluğun hâkim olduğu, rahat, güzel ve huzurlu bir hayat sürmeye, keyifte, afiyette ve hoş sohbette olmaya, darlık ve kötü gün görmemeye işaret eder. Maddi imkânların çokluğuna, işlerin verimine ve bereketine tabir edilirken, rüya sahibinin henüz genç yaşlarındayken zengin ve lüks bir hayatın sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Yere Tükürmek

Rüyada yere tükürmek, iki şekilde tabir edilir. Bazen malın ve paranın gittikçe artmasına, servetin büyümesine, sahip olunan toprakların ve emlağın çoğalmasına alamet ederken bazen de kusurlu, eksik ya da hatalı işler yaparak, toplum içinde küçük düşmeye ve rezil olmaya işaret eder.

Rüyada Birinin Üzerine Tükürmek

Bir kişinin rüyasında birinin üzerine tükürdüğünü görmesi, o kimseyle arasında çok tatsız ve üzücü olaylar yaşanacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine ve rüya sahibinin üzerine tükürdüğünü gören kişiye büyük haksızlık edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yutkunmak

Rüyada yutkunmak ama bir türlü tükürememek, rüyayı gören kişinin çok heveslendiği bir konu üzerinde uzmanlık yapma çabalarının boşa çıkacağına, bu durumun kendisinde hayal kırıklığına neden olmakla kalmayacağına ve aynı zamanda da kendine olan güvenini yitirmesine sebep olacağına yorulur.

Rüyada Salya Görmek

Rüyada salya görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden hayır göreceği, ilim irfan öğreneceği ve akıl danışacağı bir kimsenin varlığına delalet eder. Yol gösteren, hayat tecrübelerini ve maddi imkânlarını insanlarla paylaşan yüce gönüllü birinin varlığına işaret eder.

Rüyada Salya Akıtmak

Rüyada salya akıtmak, rüyayı gören kişinin her yerde geçerli olacak bir mesleği olacağı anlamına gelir. Kişinin, her zaman işine yarayacak ve kendisini hiçbir zaman işsiz bırakmayacak bir sanatı olacağına tabir edilir. Altın bilezik sahibi olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: