RuyaTabirleri.com

Rüyada Tül Görmek

Rüyada görülen tül çeşitli anlamlar içerebilmektedir. Kesin bir yorumlama yapılabilmesi için rüya sahibinin görmüş olduğu rüyanın içeriğini en iyi şekilde analiz etmesi gerekmektedir. Bu şekilde sağlıklı bir rüya yorumlaması yapılabilir. Rüyada görülen tül tüm rüya yorumcuları tarafından olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır.

Genel olarak açıklamak istersek rüyada görülen tül bir evlilik ve kurulan yuva ile ilgili alınacak tedbirleri ifade edebilir. Rüya sahibi evli ise bu durumda evliliğini tekrar gözden geçirerek çeşitli tehditlere karşı savunma gösterebilir. Aynı zamanda rüyada görülen tül saklanan çeşitli gerçeklerin olduğuna işarettir. Rüya sahibinin bu saklanılan gerçekleri gün yüzüne çıkartabilmesi için biraz uğraşması gerekecektir.

Rüyada Yatakta Tül Görmek

Yatak etrafında görülen cibinlik adı verilen tül rüya yorumcuları tarafından olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi evli ise eşi ile güzel bir muhabbet kuracağını birbirlerini çok iyi anlayacaklarını ve bu durumda huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olacaklarını ifade etmektedirler. Eğer kişi evli değil ise karşısına çıkacak olan kısmetin hayırlı olacağı ve aralarında ortak bir muhabbet geliştirecekleri söylenir.

Rüyada Kadının Yüzünde Tül Görmek

Bir kişi rüyasında eğer bayan ise yüzünde tül örtülü olduğunu görürse bu durumda korkmamalıdır. Çünkü rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu kişinin oldukça duru ve sade bir güzelliği olduğunu ve üzerinde örtülü o0lan tülün namusu ifade ettiği söylenir. Kişinin namusuna düşkün olduğu ve yapmış olduğu tüm çalışmaları buna göre yapacağı namusunu sürekli olarak göz önünde bulunduracağı ifade edilmektedir.

Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada görülen tül perde genel olarak bir işi saklı yapmaya etrafta sırları araştırıp gün yüzüne çıkarmaya meraklı bir arkadaşa ve genel olarak çeşitli sırların gün yüzüne çıkmasına işarettir yönünde yapılan rüya yorumları bulunmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tül Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Kamuran (08 Haziran 2015 saat: 13:03)

    Rüyamda öldürülecekmişim dikilmiş tüller geliyor bana vermiyorlar sen öleceksin deniyor ben ölümden korkmuyorum biz de önceden bir top tül saklamışız iyisiymiş arıyorum oda çalınmış sonra bir çocuk buluyorum kayıpmış amcamın oglunun oldugunu çocuğu onun için öldürülecekmişim sonrada uyanıyom sürekli bu aralar böyle ölümle ilgili rüyalar görüyorum

  2. Evrim (20 Mart 2015 saat: 07:39)

    Rüyamda telefonda konusuyorum biriyle o an salonumun tülünün altta bır yerde yırtıldıgını farkedıyorum ama telde oldugum ıcın söyleyemıyorum kımseye sadece şaşırıyorum şimdi tül almalıyım yeni parada yok diye aklımdan gecırıyorum

  3. Deniz (12 Aralık 2014 saat: 16:45)

    Rüyamda evin Tülünden dışarı bakıyorum bi anda tül havalanıyor bende dışarıdakiler Yüzümü görecek diye korku Telaşa kapılıyorum çok az Yüzüm gözükür gibi oluyor ama netice olarak türlü kapatıyorum… Yüzüm az gözükmüş olsada dışta kimse yok o anda gören olmadı…. Bu ne anlama geliyor çokta açılabilirseniz sevinirim….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,