RuyaTabirleri.com

Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek, rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri ara verdiği gönül işlerine günlük hayatında karşılaştığı güzel ahlaklı, alçakgönüllü ve namuslu bir kişi ile yeniden başlayacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına ve bu ilişki sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, birlikte olduğu kişiyi kendi gözünden bile sakındığına, o kişiye zarar gelmemesi için canını ortaya koyduğuna ve onu çok sevdiğine delalet eder.

Rüyada Tül Perde Takmak

Rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri birlikte olduğu, artık evlenip yuva sahibi olmak istediği kişi ile oturup bu durumu konuşacağına, aralarında ikisi için de hayırlı bir karar alacaklarına, parasal olarak problemlerini ortadan kaldırdıktan sonra dünyaevine gireceklerine ve çok mutlu ve huzurlu olacaklarına rivayet eder.

Rüyada Tül Perde Yıkamak

Rüya sahibinin, ilişkisinde yaşadığı sorunlardan kurtulmak, feraha çıkmak ve mutlu bir hayat sürmek için sevgilisi ya da eşiyle oturup uzun uzun konuşacaklarına, sorunlara birlikte çözüm bulacaklarına ve çok daha mutlu bir birliktelik yaşayıp yeni mutluluklara birlikte yelken açacaklarına alamet eder.

Rüyada Tül Perde Asmak

Uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile aralarında çok yakın bir zaman içinde çeşitli sorunlar baş gösteren rüya sahibinin, kısa bir zaman sonra çok büyük atılımlar gerçekleştirerek sorunun kaynağını bulmaya çalışacağına, bu durumu sevgilisine de belirtip ondan yardım alacağına ve ikisinin de çok büyük sorunlar yaşamasına sebep olan durumları birlikte ortadan kaldıracaklarına yorulur.

Rüyada Tül Perde Kesmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar yaparak büyük başarılara imza atacağına, bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,