RuyaTabirleri.com

Rüyada Tulum Görmek

Rüyada tulum görmek, görülen tulumun giysi mi yoksa hayvan derisinden yapılan tulum mu olduğuna göre değerlendirilmesi gerekir. Hayvan derisinden tulum görmek genellikle becerikli biri olunduğuna ve yapılan işte başarıya erişileceğine delalettir. Giysi olarak tulum görmek ise çalışma koşullarının ağırlığına ve iş arayan kişilerin kendilerine uygun olmayan bir işe girerek mutsuz bir çalışma hayatına başlayacaklarına alamettir. Rüya sahibinin elini ayağını bağlayan sorumluluklara ve verdiği mücadelede ailesinden yeterince destek görmediği için zorlandığına da alamet eder.

Rüyada İşçi Tulumu Görmek

Bağımsızlığı için savaş veren rüya sahibinin iş koşullarının iyileşmesi için mücadele vereceğine ancak şartların bir süre daha değişmeyeceğini düşünerek yeni bir iş arayışında bulunacağına işarettir. Emek gücü ile çalışan ve alın teri ile para kazanan kişilerin doğrulukları ve dürüstlükleri sonucunda isteklerine er ya da geç ulaşacaklarına, hayat şartlarını düzene sokarak daha iyi yaşama şartları elde edeceklerine işarettir. İşçi tulumu gören genç kişiler büyük bir fabrikada veya beden gücünü kullanacakları bir işe girerler. Zorlu bir hayatı da simgeleyen rüya elde edilen gelirin kişinin hayatını sürdürmesi için yeterli olmayacağını ancak yine de şükrederek devam edeceğini ifade eder.

Rüyada Tulum Peyniri Görmek

Zenginliğin ve bereketin habercisi olan rüya aniden değişen hayat standardının kişiyi çok memnun edecek bir hale geleceğini ve yeni gelişmeler yaşanacağını bildirir. Sevindirici pek çok karşılaşmanın, samimi dostlukların ve daim olan ağız tadının da habercisi olan rüya, kişinin keyfinin uzun süre boyunca yerinde olacağını ve her zaman maddi güce sahip olarak yaşayacağını tabir eder.

Rüyada Tulum Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak kendisindeki yetenekleri ortaya çıkarmak için savaş veren ve uygun koşulları bekleyen kişilerin beklenmedik bir anda atılım yapmak için fırsat kolladıklarını bildirir. Başkalarının gözünde güçlü görünmek isteğinin, yalnız kalmamak için sürekli yeni arkadaş çevreleri edinildiğinin de işareti olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: