RuyaTabirleri.com

Rüyada Tulumba Görmek

Rüyada tulumba görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin şansını doğru şekilde kullanmayı bileceğine, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, bu sayede hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, yenilgiye uğramayacağına ve kötü günler yaşamayacağına delalet eder. Rüya sahibinin hem özel hem de meslek hayatında galibiyetler elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Tulumba Tatlısı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayra, menfaate, iyiliğe, berekete ve afiyete kavuşacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına, helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, geçim derdinden uzak, huzurlu ve rahat şekilde yaşayacağına rivayet edilir. Rüya sahibi hergün şükredeceği şekilde kazanç ve rızık elde edecek demektir.

Rüyada Tulumba Tatlısı Yemek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, çok mutlu olacağına ve özellikle de işindeki şansının her zaman yaver gideceğine tabir edilir. Rüya sahibinin istediği şekilde yaşama özgürlüğüne ve ayrıcalığına sahip olacağı oranda kazancı olacağına bunun da kendisine arzu ettiği gibi yaşama rahatlığı sunacağına işaret eder.

Rüyada Tulumba Çekmek

Rüyayı gören kişinin yeni iş teklifleri alacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, zorluklarını aşacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine, rahatının, konforunun ve lüksünün de yerine gelmesine vesile olacak olumlu, sürpriz ve de müjdeli gelişmelerin olacağına delalet eder.

Rüyada Tulumbadan Su Çekmek

Rüyayı gören kişinin ticarette başarılarının artmasına, işinin rast gitmesine, beklentilerinin gerçekleşmesine, gelirinin de bereketli hale gelmesine yorulur ve rüya sahibinin yeni, temiz ve hayırlı başlangıçlar yapacağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!