RuyaTabirleri.com

Rüyada Tümör Görmek

Rüyada tümör görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri çalışma hayatı içinde çok büyük başarılara imza atarak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda, bazı rüya tabirlerinde tam aksi bir şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve projeler sayesinde çok büyük bir zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Beyninde Tümör Görmek

Diğer insanlar tarafından gerçekleştirilmesi çok güç bir işin rüyayı gören kişi tarafından gerçekleştirileceğine, bu durumla ilgili olarak karşısına çıkacak olan sorunların üstesinden geleceğine ve büyük başarılar kazanacağına alamet eder. Aynı zamanda, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin, göstereceği azim ve sabır sayesinde işlerini yoluna sokacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Ur Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşacağına, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, elindeki birikmişlerinden zararını kapatmaya çalışırken daha da kötü bir duruma düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Kafada Ur Görmek

Rüya sahibinin, ortaya çıkan bazı kritik durumlar karşısında kararsızlık yaşamasından ötürü kötü durumlar ile karşılaşacağına, ancak daha sonra durumun düzelmesi ile çok rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Rüyada Kist Görmek

Rüyayı gören kişinin, alınteri dökerek ve çok uzun zamanlar çalışarak büyük kazanç elde edeceğine ve içine düştüğü sıkıntılı durumdan kurtulacağına yorulur.

Rüyada Kist Düşürmek

Rüya sahibinin, yaşadığı sorunların yakında son bulacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tümör Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevda (10 Ocak 2015 saat: 03:33)

    Arkadaslarla konusurken normal olmayan davranışları olan bir erkekten korktum o erkek gitti daha sonra geri döndü tepeden aşağıya doğru dik bi yamaç ta oturarak küçük tuvaletini yaptı idrarın aktığını gördüm fakat bize kadar ulaşmadı o sırada yel geldi Dr randevum varmış ne ile ilgili hatırlayamadım dedim Beyninde ki tümör ile ilgili dediler hatta Dr un adını bile söyledi tel daki bayan sonra ı erkek bi daha geldi ve bizi tehdit etti kaçmaya kaçmaya başladık etraf karanlıktı bizden kim var diye bağırdı ablam ben dedi onu bekledim birlikte zifiri karanlıkta koşarak kaçıyor fakat onu görmüyordum sonrada uyandım şimdiden tşk ederim

  2. taylan (04 Aralık 2014 saat: 13:18)

    Ruyamda beynimde yara oldugunu gordum hemn yanimda biten 2 kisi bnm hakkimda konusuyordu hasta oldugumu anlatiyolardi sonra elleiyle basimin alin kusmina sacimin basladigi yere parmaklariyla bastiriolardi ve bn aci cekiyor akabinde bayiliyor gibi oluyordum bu bni cok etkilemisti daha sonra bi hastahanede buluyorum kendimi orda bn degil kuzenimi goruyorum sinra kendi hastaligim gelitor aklima genc yasimda olecem diye agliyordum ama hastahanede kimin yattigini bilmiorum simdiden tesekkur ederim yorumlariniz icin Allah razi olsun…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,