RuyaTabirleri.com

Rüyada Tünel Görmek

Rüyada tünel görmek, belirsizliğin son bulmasına, karanlıktan aydınlığa çıkmaya yani kurtuluşa ermeye, huzura kavuşmaya, esenliğe ve ferahlığa tabir edilir. Uzun süren kötü günlerin artık sonunun geldiğine, kişinin hayatının düzene girmeye başlayacağına, her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine işaret eder. Rüyada tünel görmek, rüyayı gören kişinin umutsuz olduğu ve yaşamdan elini çektiği bir anda çok hayırlı bir gelişme yaşayacağına ve bu olay sayesinde içine düştüğü buhrandan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Tünele Girmek

Rüyada tünele girmek, rüya sahibinin kendisini zorlaması ve sıkması yani iradesini kontrol altına alması sayesinde önemli kazanımlar elde edeceğine ve bu işten karlı şekilde çıkacağına delalet eder.

Rüyada Tünelden Geçmek

Rüyada tünelden geçmek, zor günlerden geçmeye, sabretmeyi ve zorluklarla mücadele etmeyi öğrenmeye, daha güçlü olmaya ve sorunlar karşısında duygularını değil, düşüncelerini ve mantığını kullanmayı bilmeye işaret eder.

Rüyada Tünelde Yürümek

Rüyada tünelde yürümek rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmesi için daha zaman olduğuve bir süre daha dişini sıkması gerektiği anlamına gelir.Bu rüya bazen de rüyayı gören kişini içine düştüğü zorlukla mücadele etmek için yeteri kadar gayret göstermediğine ama kurtuluşun sadece kendisi ile mümkün olacağına tabir edilir.

Rüyada Tünelde Sıkışmak

Rüyada tünelde sıkışmak, bazı kuşkulu düşüncelerin rüya sahibinin kafasını yiyip bitireceğine ve uzun süre onlardan kurtulamayacağına yorulur. Bu durum rüya sahibini bir hayli meşgul edecek demektir.

Rüyada Tünelde Koşmak

Rüyada tünelde koşmak, bir iş için yeniden girişimde bulunmak ve bunun heyecanını, telaşını yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibi bu kez başarmak için yemin edecek ve çok hırslanacaktır diye yorumlanır. Kişi, hedefe yoğunlaşacak ve zafer elde etmek için büyük gayret gösterecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tünel Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gülcan (04 Mayıs 2014 saat: 09:40)

    Rüyamda istanbulda yıkık eskiden kalmış tarihibiryerden gezerken dar Dik uzun yer altı tüneline girdiğimi vetünelin dışındada müzik çaldığını tünelde kayarken kırmızımercimek tanelerini gördüm çok hızlı bişekilde kaydığımı sonu dada ortaköyde birbutik otelden çıktığımı masmavi denizde liseli erkek çocukların yüzdüğünü benimde bir tekneye binip karsıya geçmek istedigimi gördüm bu rüyanın tabirini açıklaya bilirmisiniz :-/???

  2. eyup (10 Ocak 2014 saat: 22:23)

    2 gündür üst üste bir şehir de hep yer altı tüneli veya şehir içnde gizli tünellerden çok zorunlu ve tehlikelii yürüyüşler ve geçişler yapıyorum tünellerden geçme yolculugu bazen saatler sürüyor zaman zaman ölüm tehlikesi olan tünellerden ip kullanarak geçişler yapıyorum sonunda tünellerden geçmeyi başarıyorum ve tünelden çıkarken sanki bir hayvanat bahçesi gibi yeşillk bir yerden daha geçiyorum. bu görmüş oldugum rüyanın ne anlama geldigini yorumlar mısınız lütfen.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,