RuyaTabirleri.com

Rüyada Tunik Görmek

Rüyada tunik görmek, özellikle bayanlar için her girdikleri ortamda ilgi uyandıracak özelliklere sahip olacaklarını ve gerek aldıkları eğitim, gerekse kültürel açıdan kendilerini geliştirmiş olmalarından ötürü insanların beğenisini kazanacaklarına alamettir.  Bekar bir bayanın tunik görmesi iffetine olan düşkünlüğüne yorulur ve ailesinin yüzünü kara çıkarmamak için uğraştığına, daima asil tavırlar sergilediğine delalettir. Evli bir kadın tunik giyerse eşinin gözü kendisinden başkasını görmüyor demektir. Hane içinde ve akrabalarla olan ilişkilerin sorunsuz ilerleyeceğini müjdelerken, rüya sahibinin inancıyla alakalı konulara merak saldığını ve yanlışlarını düzeltebilmek için daha çok bilgi ihtiyacı duyduğunu da tabir eder. Olumlu düşüncelerin ve gelişmelerin işaretçisi olan rüya aynı zamanda görücüsünün çok olmasına ve evlilik vaktinin epeyce yaklaştığına alamettir.

Rüyada Tunik Giymek

Tunik giymek düzgün bir hayata sahip olmak, disiplinli çalışmak demektir. Beyaz tunik kişinin art niyetli insanlardan uzak durduğunu, her koşulda yiğit ve mertçe davrandığını, kötü kişilere karşı tavrının daima sert olduğunu bildirir. Beyaz tunik uzun süredir sevdalı olunan biriyle güzel bir aşka başlamak manasına da gelir. Siyah tunik itikadın kuvvetli oluşuna ve gücüne yorumlandığı gibi, kişinin ailesine karşı aşırı korumacı yaklaştığını ve onlara laf gelmemesi için her şeyi yaptığını tabir eder. Sarı tunik kronikleşmiş ancak çok hayati olmayan bir hastalığın gündeme geleceğine işarettir.

Rüyada Tunik Almak

Şartları uygun, fiyatı kişi için oldukça düşük olan bir arsaya talip olmak ve alabilmek için aileden maddi destek istemek demektir. Tunik alan kişiler genellikle sabırlı ve anlayışlı olduklarından evlilikleri uzun süreli, sağlam olur. Kıskançlık ve sadakat manasına da gelir.

Rüyada Tunik Görmenin Psikolojik Yorumu

Bazı düşünceleri örtbas etmenin veya üstüne gitmemenin ifadesidir. Kişinin bir bakıma kendisinden bile sakladığı fikirleri olduğuna, çoğunlukla zararsız olan bu düşünceleri başkalarının alay konusu olmaktan çekindiği için kimseyle paylaşmayıp, sürekli kendisine sakladığına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!