RuyaTabirleri.com

Rüyada Tüp Görmek

Rüyada tüp görmek, hayırlı bir rüya olmakla birlikte birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen ilaç tüpü ise eğer, rüyayı gören kişinin, çok sağlıklı biri olduğuna; hasta ise en kısa sürede iyileşeceğine alamet eder. Piknik tüpü görülmüş ise eğer, rüya sahibinin, iş ya da tatil amaçlı olarak gittiği bir yerde çok kısa bir süre mola vereceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer, büyük tüp görmüşse iş hayatında alınteri katılarak kazanılan paranın ve bu para ile alınan rızkın helal olduğuna yorulur.

Rüyada Tüp Patlaması

İş hayatında ve aile hayatında bazı şeylere dikkat edilmesi gerektiğine, eğer dikkat edilmezse çok büyük sıkıntı ve sorunlara sebep olacağına, büyük zararlar getireceğine ve bu zararlara karşı yapılacak şeylerin tedbir almak ve dikkatli olmak gerektiği olduğuna tabir eder.

Rüyada Tüp Doldurmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında eksikliğini gördüğü şeyleri kendi kendine tamamlamaya çalıştığına, yapmak istediği şeylere kimseden yardım almadan ulaşacağına ve çok büyük ve anlamlı işlere katılıp büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Tüp Bitmesi

Aile hayatında ve sosyal hayatta rüya sahibini üzecek ve endişeye sokacak çeşitli durumlar ile bir anda karşılaşılacağına, bu durumların büyük manevi zararlara yol açacağına ve çok uzun bir zaman devam edebileceğine alamet eder.

Rüyada Tüp Yakmak

İş hayatında ve eğitim hayatında hiçbir sorun ile karşılaşılmayacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada Tüp Yanması

Tüm sorunların ortadan kalkmasına, sıkıntıların ve sorunların sona ermesine, iş hayatında ve aile hayatında güzel ve iyi şeylerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!