RuyaTabirleri.com

Rüyada Tüp Patlaması Görmek

Rüyada tüp patlaması görmek, uyarı mahiyetinde bir rüya olarak anlaşılmalıdır. Kişinin içinde bulunduğu şartların kendisine uygun olmadığı ve hem iş hayatına, hem de aile hayatına zarar gelecek gelişmelerle karşı karşıya kaldığına uyarıda bulunur. Kişinin önlem almasına işaret eden haberci bir rüyadır. Rüyada tüp patlaması tehlikeli ve sıkıntılı durumlara delalet eder.

Rüyada Tüp Yanması Görmek

Rüyada yanan bir tüp görmek, kişinin iş hayatı ile ilgili iyi bir döneme girdiğinin ve işlerinin de yolunda gideceğinin habercisidir. Yanan tüp gören kişinin hayatı her açıdan olumlu gelişmelerin yaşandığı, huzurlu bir döneme girer. Rüyada tüpün önce alev alıp sonra yandığını görmek ise ani gelişen sıkıntılı durumların hemen akabinde düzeleceğine ve her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır.

Rüyada Tüp Görmek

Rüyada tüp görmek genellikle kişilerin iş hayatlarına yönelik tabirlere vesiledir. Rüyasında tüp gören kişi yeni bir işe girer, iş yerine kazancını artıracak yeni araç gereçler alır veya işi ile ilgili eksiklikleri gidererek çok daha iyi bir konuma gelir. Rüyada görülen tüp aynı zamanda kişinin tüm hayatının işine odaklandığını ve özel hayatına zaman ayırmadığını da gösterir. Aşırı çalışma sonucunda sağlık sıkıntılarının çıkacağına da işaret eder.

Rüyada Piknik Tüpü Görmek

Rüyasında piknik tüpü gören kişiler geçici olarak bir yere görevlendirilir ve yolculuğa çıkarlar. Rızık ile ilişkilendirilen piknik tüpü, kişinin gelirinin de artacağına yorumlanır. İçi hava ile dolu bir tüp ise bu durumda rüya sahibinin aşırı kibirli biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada Tüpten Gaz Sızdığını Görmek

Bu rüya kişinin aile saadetinin güzel bir şekilde devam edeceğine yorulur. Eğer rüya sahibi, gaz sızan tüpü kendisi kapatır ise, bu durumda kısmetlerini de kapatacağı gibi, mutlu hayatını da kendi elleri ile kötü duruma sokup her şeyi alt üst edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tüp Patlaması Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. elvan (23 Aralık 2015 saat: 14:45)

  Rüyamda evimdeyim ve babamın elinde sigara var ve ben babama kızıp elindeki sigarayı balkondan dışarı atıyorum ve bu sırada aşağıda bir kamyon ve üzerinde tek bi tüp var yanan sigara tüpün üstüne düşüyor ve patlama yaşanıyor kimseye zarar gelmiyor fakat alt katın tüm camları kırılıyor…

 2. Arzu Carroll (13 Aralık 2015 saat: 11:32)

  Rüyamda tanımadığım bir ev ama bizim yazlık evimizmiş.
  Tanımadığım insanların da olduğu yazlık evimizde, piknik tüpününden gaz çıkarır gibi sesler geldiğini görüyorum.
  Etrafımdaki insanlar panik icinde kacıyorlar, ben hemen tüpü kenarından tutup yakındaki boş bır arazıye fırlatıyorum ve yere düşer düşmez bomba gıbı patlıyor ama kimseye birşey olmuyor.

 3. Cansel (10 Ekim 2015 saat: 21:47)

  Rüyamda tanımadığım bir ev ama bizim evimizmiş kapıcı gelip tüp takıyor ve gidiyor ben tüpün başını takmaya çalışıyorum ve gaz sızmaya başlıyor ben çocukları alıp evden dışarı çıkıyorum ve patlıyor büyük bir sesle apartmanda başka oturanlarda var ama kimse duymuyor sonra eşim geliyor eve çıkıyoruz eşim evdeki kırılan Camları topluyor kürekle ben yine tüpe elliyorum gaz sızıntısı başlıyor evden çıkıyoruz eşim telefonla işi Hakkı’nda biriyle konuşuyor sonra diyorumki bırak konuşmayı komşulara haber ver çıksınlar binadan itfaiyeyi ara birden bakıyorum evin içinde yangın ama duman yok sadece ateş

 4. emel candemir (08 Ekim 2015 saat: 11:13)

  rüyamda kucağımda bir erkek çocuk vardı..tanıdık biriydi..sonra kızımı gördüm torunum yanındaydı.aldım kucağıma ağlar dedi,olsun ben bakarım dedim..bir merdiven başında oluyoruz.. ocakta bişeyler yakıyorum..piknik tüpü.. birden yanmaya başlıyor…Eşim(öldü kendisi) hemen alıyor fırlatıyor bahçe yada tarla gibi bir yermiş..büyük bir gürültüyle patlıyor..ama bize bişey olmuyor.. bir deve ve koyun varmış..deve yanıyor ama canlı etlerin yandığını ve vücudunun bir kısmının yandığını görüyorum ama hala canlı koyunda aynı şekilde..sonra eşim devenin yanına gidiyor deve eşimin üzerine bütün vücudunu kapılycak şekilde bir madde tüküyor.. eşim gülüyor…bişey yok der gibi.. çok ilginç geldi..hayırlara vesiledir inşallah…yorumunuz için şimdiden teşekkürler

 5. Figen (30 Haziran 2015 saat: 11:44)

  Ruyamdam ocaktan gazkaciriyo
  Birden lambayı yakınca alev aldı bagriyom tüp patladı diye orada eşim söndürme uğraşıyordu sonra bir orman gibi Yerdeniz arkadaşım kırmızı bi elbise giymiş çok güzel olmuş bn devlet büyükleri bize gelmiş onlara kahve yapma urasiyom

 6. Esra (30 Mayıs 2015 saat: 12:40)

  Rüyamda mutfakta küçük bir tüp vardı bi baktım alev almış nedenini bilmiyorum bende bian telaşlandım patlamasından cok korktum çünkü yan odada ailem vardı onlara zarar gelmesi beni endişelendirdi ne yapacağımı bilmiyordum cok paniktim ve birden elime aldım mutfak balkonundan dışarıya fırlatırken patladı binanın yarısı yandı çöktü ve bu rüyayı parça part halinde 3 kez daha yaşadım heryerde cam kırıkları vardı ayaklarımıza batmıştı vede benim sol işaret parmağıma çam parçası saplanmıştı kanıyordu kesen patan yerlerimiz ama parmağımdaki camı cıkartmıştım zorda olsa ama canımın yandığını hissetmiştim gerçek gibiydi.. Vede genelde rüyalarım çıktığından suan hala gerginim böyle birsey olmaz inşallah Allah düşmanımın başına vermesin, umarım rüyamın manası farklı ve iyiye alamettir. Teşekkürler.

 7. duru (27 Mart 2015 saat: 09:20)

  rüyamda annemin evindeymişim gaz kokusu alıyorum ve hemen evden dışarı çıkıyoruz dışardan eve bakıyoruz önce patlamayla beraber yoğun duman,arkasından çok büyük alevler çıkıyor o arada elbiseleri tutuşmuş tanımadığım iki kişi yangının olduğu yerden aşağı atlıyorlar. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

 8. tuncer (12 Mart 2015 saat: 09:56)

  buyuk tup yanıyodu tam patlayacak gıbı oluyo ama patlamıyodu bu ne anlama gelır bılgı verırmısınız ruyamda gorrdum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz arkadslar ıyı gunler dılerım bana cevap yazan herkese sımdeıden cok tesekur edıyorum saolun arkadfslar ben tuncer ızmıtten

 9. duygu (08 Aralık 2014 saat: 15:25)

  Ben rüyamda çok büyük sıkıntılar atlatarak ayrıldığım eski sevgilimle el ele bi yere gittiğimizi gördüm.Barışmışız fakat buna imkan yok kendisi bana büyük kötülükler yapmış biri.Fakat rüyamda onlara rağmen barıştığımızı hissediyorum ve el ele mutfak gibi düşündüğüm fakat içerisi hiçte mutfağa benzemeyen bir yere giriyoruz girerkende yine tanıdığımızı düşündüğüm(yüzlerini görmedim)insanların arasından geçiyoruz.İçeri girdikten sonra ben elimi falan yıkıyorum.Sonra ne olduğunu anlamadan büyük bir tüpün patlamak üzere olduğunu farkediyorum.Etrafıma bakıyorum eski sevgilimde yok ve bulunduğum yerden çıkmaya çalışıyorum fakat kapı kitli dışardan bağırma sesleri duyuyorum.Tüp patlamak üzereyken ben uyandım.Rüyam bu yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

 10. fatma (25 Temmuz 2014 saat: 07:02)

  Yemek yaparken ocağı kapatmaya çalıştım aksine daha alevlenerek yandı bende gaz dolu tüpün tepesindeki düğmeden kapatmaya çalıştım yine kapatamadım ailenin en büyük kızı ablamdan yardım istedim ablam kapatır kapatmaz gaz basınç yaptı tüp patladı tüpün yanında bulunan kapı çevresindeki kolon ve duvarlar yamuldu ailem bu patlamadan beni sorumlu tutdu.yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,