RuyaTabirleri.com

Rüyada Türban Görmek

Rüyada türban görmek, rüyayı gören kişinin güzel ahlaklı, hoş sohbet, güler yüzlü, oturmasını kalkmasını ve konuşmasını bilen, fazladan laf söylemeyen, insanları üzmekten, kırmaktan ve kaybetmekten korkan, geniş yürekli bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin helal ekmek kazandığına, haramdan ve yasaktan kaçındığına, arsızla, yüzsüzle, hırsızla, yalancıyla ve nursuzla da bir araya gelmemeye özen gösterdiğine rivayet edilir. Mevlana’nın izinden giden ve alim olmak isteyen kimseye alamet eder.

Rüyada Türban Takmak

Rüyayı gören kişinin hayır işleri yapmaya, dinine, inancına ve Allah yoluna çok düşkün olduğuna, kendini insanlara yardım ederek, sadaka ve zekât vererek, iyilik yaparak mutlu ve huzurlu hissettiğine, yaptıklarıyla da hep dua almayı başardığına ve adının güzel anılmasını sağladığına tabir edilir.

Rüyada Türban Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hak yolundan gittiğine, doğruluktan ve dürüstlükten uzaklaşmadığına, gerçek mutluluğu da, huzuru da ibadet ederek yakaladığına işaret eder. Rüya sahibi hiçbir işine besmele çekmeden başlamayan, her adımda ve nefeste şükreden, kafasını da secdeden kaldırmayan kişi demektir.

Rüyada Türbanlı Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisi için hep başarılı, sağlıklı ve huzurlu olması için dua eden, onu koruyup kollayan, hergün aynı heyecanla ondan gelecek haberleri bekleyen ve onun yolunu gözleyen bir kadının varlığına alamet eder. Rüya sahibinin büyük bir ihtimalle kan bağı olan, güzel ahlaklı, hanım hanımcık bir kadına işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Türbanlı Birini Açık Görmek

Rüyayı gören kişinin hatalara ve yanlışlara düşeceğine, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına, pişman olacağı şeyler yapacağına ve günahkâr sayılacağına delalet eder. Rüya sahibinin sonradan pişman olacağı adımlar atacağına, güzel huylarını terk edeceğine, inancını bir kenara atacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!