RuyaTabirleri.com

Rüyada Turist Görmek

Rüyada turist görmek, rüyayı gören kişinin arkadaş çevresinin genişleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve mutlu olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin dostlarının her geçen gün çoğalacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Turist Olmak

Rüyayı gören kişinin hayatına girdiği kişilere, iyilik, güzellik, hayır getireceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına ve sevdikleri için her türlü cefayı çekebileceğine tabir edilir.

Rüyada Turistle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin uluslararası işler yapacağına, dış ticarete atılacağına, yabancılarla çalışacağına ve dışarıya açılacağına alamet eder. Rüya sahibinin sürekli olarak yurtdışına çıkmasını gerektirecek işlere gireceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Turist Gezdirmek

Rüyada turist gezdirmek de turist olmak gibi değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin iyi niyetli olduğuna, insanlara iyilik yapmayı çok sevdiğine, maddi ve manevi olarak her türlü imkânını seferber etmekte de çekinmediğine işaret eder.

Rüyada Turistik Yer Görmek

Rüyayı gören kişinin yabancı bir ülkeyi ziyaret etme niyetinde olduğuna ya da böyle bir hayali olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin özellikle de yabancı ülkelere karşı çok meraklı ve hevesli olduğu anlamına gelir.

 Rüyada Yabancı Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında çok sevineceği bir olay yaşayacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin tabiri caizse burnunda tüten ve uzun zamandır hasret kaldığı bir kişinin kendisine sürpriz yaparak geleceğine bunun da çok mutlu olmasına vesile olacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!