RuyaTabirleri.com

Rüyada Türk Bayrağı Görmek

Rüyada Türk bayrağı görmek, işinde olabildiğince başarılı olmaya, en yukarılara çıkmaya, ticarette ün salmaya ve kariyerinin zirvesine oturmaya rivayet edilir. Kişinin sarsılmaz bir makama oturacağına, işiyle nam salacağına ve bu sayede adının da herkes tarafından bilinir olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kendini çok yönlü şekilde eğiteceğine ve maharetleri sayesinde herkesin dikkatini çekmeyi başararak, ön planda olacağına delalet eder.

Rüyada Türk Bayrağı Öpmek

Rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirecek ve yaşadığı zorlukları atlatmasına yardımcı olacak yollara gireceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine işaret eder.

Rüyada Türk Bayrağı Sarılı Tabut Görmek

Zafer elde etmeye, düşmanları ve rakipleri mağlubiyete uğratmaya ve böylece şöhret sahibi olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her zaman bir adım önde olacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine ve zor günlerin üstesinden gelmeyi bileceğine yorulur.

Rüyada Türk Bayrağı Asmak

Rüya sahibinin hedeflerine giden yolda hayır içinde olacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Türk Bayrağı Almak

Rüyayı gören kişinin toplumda itibarını arttıracak ve kendisi ile gurur duymasını sağlayacak atılımlar yapacağına ve bu işin sonunda amacına ulaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve başarısına başarı katacak işlerin altına imzasını atacağına rivayet edilir.

Rüyada Türk Bayrağı Giymek

Rüyayı gören kişinin yapacağı doğru atılımlar ve girişimler sayesinde adını dünyanın her yerine duyuracağına ve bu sayede gücünün de, inancının da çok daha artacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Türk Bayrağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. İsa (20 Kasım 2014 saat: 01:33)

  Rüyamda büyük ama rengi sanki biraz solmuş ve yırtılmış Türk bayrağı gördüm.Bayrağı aldım boyatırken bayrak kumaşının düz değilde ince file gibi olduğunu gördüm.Çok şaşırdım bunun file gibi değilde kumaştan olması gerektiğini düşünürken bayrağın fileli haliyle aslinda rüzgara daha dayanıklı olduğunu düşünürken böylece daha güzel dalgalanacağını düşürken boyası giden yerleri kırmızı boya ile boyatıyordum ve çok güzel bir bayrak olacağını ve göklerde şanlı bir şekilde dalgalanacağı hayal ediyordum.Bayrağı tamir ettiğim için gururlu ve mutluydum.
  Bu kadar kafam çok karışık yardımınızı bekliyorum.

 2. bahar (16 Kasım 2014 saat: 15:34)

  rüyamda Türk bayrağı gördüm.milli bir kutlama yapılıyordu bandolar çalıyordu müthüş bir kalabalık vardı.herkes elinde kağıttan Türk bayrağı sallıyorlardı.bir grupta slogan atıyordu.ben de onlara doğru koşup burada ne yapıyorsunuz sizde kutlamaya katılsanıza diyordum.sonra bir ara bir tepeye doğru elimde büyük kumaştan canlı kırmızı beyaz rankli Türk bayrağı ile geziniyorum,tepeden aşağıya sokağa doğru koşuyorum sonra birileri peşime takılıyor bir grup.onlarla atışıyorum.sonra gene elimde Türk bayrağı.sonra bi ara sırtıma asıyorum öyle geziyorum Türk bayrağını.bi ara Türk bayrağına sarınmış bir taput görüyorum o taputta bi ben oluyorum bi olmuyor gibi oluyorum sonrada uyandım.anlayacağınız çok karmaşık bir rüyaydı.

 3. Filiz (13 Kasım 2014 saat: 16:16)

  Gerçekte evimizin balkonundan uzak bir mesafede direğe asılı Türk bayrağı görünür. Ama normalde çok net görünmez ve ışklandırılmaz da. Rüyamda da gece ev arkadaşımla balkona çıkmışız hava almak için. Ben o bayrağı olduğundan çok daha büyük ve net görebiliyorum aynı zamanda bayrağa beyaz ışık yansıtmışlar daha iyi görünsün diye. Arkadaşıma söylüyorum, baksana bayrak ne kadar güzel görünüyor değil mi? Diye. O da bakıyor aa evet çok güzel görünüyor diyor.

 4. yağmur (23 Ocak 2014 saat: 19:22)

  bir piknik alanındayım, yürüyorum karşıma şu ana kadar bir daha hiç görmediğim bir ilkokul arkadaşım çıkıyor. elinde kavanozla yeşil zeytin var. bana veriyor, anneme götürüyorum bir tabağa boşaltıyor.
  sonra o yoldan tekrar geçiyorum, bu kez de üniversiteden bir arkadaşımla karşılaşıyorum. o da kavanozla yeşil zeytin veriyor. ondan birkaç tane yiyorum çok güzeldi :) onuda anneme götürdüm daha sonra kavanozu tekrar arkadaşıma vermek üzere getiriyorum. uyandım o sırada.
  yalnız zeytinler ayıklanmıştı, iriydiler ve çok güzeldiler. günler geçti unutamadım.
  yorumlarsanız sevinirim. iyi günler :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,