RuyaTabirleri.com

Rüyada Türkü Görmek

Rüyada türkü görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde türlü kötü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisine ve sevdiklerine dikkat etmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Türkü Söylemek

Rüyayı gören kişinin, kazandığı başarıları ve aile mutluluğunu çekemeyen insanlar tarafından çeşitli kötü olayların içine çekilmek istendiğine, bu yüzden kötü günler geçirmek zorunda kalacağına, sevdiği kişiler ile arasında sorunlar yaşanacağına ve kısa süre içinde bazı sıkıntılar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Türkü Söyleyip Oynamak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, kendisini yakın zaman içinde bazı kötü olayların içinde bulacağına ve bu sebeple işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada Türkü Dinlemek

Rüyada dinlenen türkünün durumuna bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi sevdiği bir türküyü dinliyorsa eğer, işlerinde çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına ve çok büyük başarılar kazanıp herkes tarafından tanınan biri olacağına rivayet eder. Sevilmeyen bir türkü dinleniyorsa sıkıntılı günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada Türkü Söyleyen Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde büyük başarılar kazanacağına ve çok kazanç elde edip mutlu olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,