RuyaTabirleri.com

Rüyada Turna Görmek

Rüyada turna görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde gerçekleşen sorunlardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına ve yapacağı çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler ile çok başarılı olacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, karşısına çıkacak olan fakir bir kişiye de rivayet eder.

Rüyada Turna Balığı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşadığına, bu sıkıntıları çözmek için ortaya koyduğu projelerin pek işe yaramayacağına, bu sebeple rüya sahibinin büyük bir hayalkırıklığına uğrayacağına tabir edilir. Ayrıca, zararlarını kapatmak için harcayacağı paralar yüzünden çok zor duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada Turna Kuşu Görmek

Rüyayı gören kişinin, tanıdığı bir kişinin, iş yapmaktan ve çalışmaktan aciz bir kişi olduğu için çok uzun zamandan beri fakirlik içinde yaşadığına, bu sebeple sürekli sıkıntı çektiğine ve işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve bu durum yüzünden zaman içinde kendisini hayatının akışına bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Turna Almak

Rüya sahibinin, başına gelen kötü bir olay yüzünden epey zorluk çekeceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına ve daha sonra bu kişilerden kurtulmak için büyük bir uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyada Turna Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, işlerinde yaşanan sorunların düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sevdiği kişiler ile birlikte gireceği bir işte büyük başarı sağlayacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!