RuyaTabirleri.com

Rüyada Turp Görmek

Rüyada turp görmek, görülebilecek en hayırlı ve en makbul nimetler arasındadır. Gerçekte de nimet ve ekmek sahibi olmaya, bolluk ve zenginlik içinde yaşamaya tabir edilir. Rüyada turp görmek, çok büyük bir kısmet alınacağına delalet eder. Rüya sahibinin huzur içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisine hayır getireceğine işaret eder.

Rüyada Elinde Turp Görmek

Rüyada elinde turp görmek ne yazık ki iyi bir şekilde yorumlanamamaktadır. Rüya sahibinin üzüleceği, canını sıkacağı ve günlerce etkisinden kurtulamayacağı bir olayla karşı karşıya kalacağına işaret eder. İşin trajik kısmı olayın rüya sahibi yüzünden meydana gelmesidir.

Rüyada Kırmızı Turp Görmek

Rüyada kırmızı turp görmek, rüya sahibinin dünya malına sahi olması anlamına gelir. Kişi çok karlı ve büyük bir iş teklifi alacak, bu işten eline hatırı sayılır oranda sermaye geçecek ve kendisi yatırım amaçlı bir mal alacak demektir.

Rüyada Kara Turp Görmek

Rüya sahibinin keyfinin ve ağzının tadının kaçmasına neden olacak bazı problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu problemler aile içinde de huzursuzluğa ve mutsuzluğa neden olacaktır.

Rüyada Beyaz Turp Görmek

Rüyada beyaz turp gören kişi önemsiz ve tehlikeli olmayan bir hastalığa yakalanacak bu hastalığı çok şükür ki yatağa düşmeden, ayakta atlatabilecektir.

Rüyada Turp Yemek

Rüyada turp yemek, sürpriz bir gelişme yaşanmasına işaret eder. Kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacak ve bu olay sayesinde sorunları da hallolacaktır.

Rüyada Turp Almak

Rüyasında turp aldığını gören kişi, şansının açık olacağı, bereketli ve güzel bir döneme girecek, bu dönemde karşısına çıkacak fırsatları doğru şekilde değerlendirmeyi başarırsa eğer büyük kazanç elde edecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Turp Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Tuğba (09 Ekim 2015 saat: 09:44)

  Rüyamda pazardan eve geldiğimde arkadaşımın aldığı turplarin benim çantamda olduğunu gördüm 3 âdet çok büyük turplardi birtanesini yemeye başladım arkadaşımı aradım turplarin benim çantama karıştığını söyledim getirmemi istedi fakat evlerimizin uzak olmasından dolayı getiremeyecegimi parasını vereceğimi söyledim.anlamı nedir.

 2. yeniceri (15 Temmuz 2015 saat: 11:51)

  Rüyamda bi köyde hafif kırmızı toprak içinden traktörle surerken turp pancar gibi iri sebzeler vardı bunu başkası çıkartıyor ben orda izliyorum. Ve bahçede bi at var kahve renkte insan oluyor ve açık saçık cazibeli hiç görmediğim kadar cooook güzel kadın oluyor ve o kadınla iliski oluyor anlamı nedir acaba …not evlilik zamanim bi ay sonra düğünün olcak onla ilgili olabilir mi acaba yotumlarsankz sevinirim Allah razı olsun

 3. tekin (04 Temmuz 2015 saat: 00:51)

  rüyada kirli derenin içinden akan turplardan birini yedim ama turpun içi çürüktü ve içinde yeni ama paslanmış bir tarak gördüm.kirli derenin ilerisinde turpları seçen birini olduğunuda gördüm.rüyada kirli derenin içinden akan turplardan birini yedim ama turpun içi çürüktü ve içinde yeni ama paslanmış bir tarak gördüm.kirli derenin ilerisinde turpları seçen birini olduğunuda gördüm.

 4. osman (03 Şubat 2015 saat: 11:13)

  Bahcede kisin toprakla ugrasiyorum yanimda kiz kardesim birde arkadasim yardim ediyorlar nen topragi el arbasina doldurup cim ekmekmek icin yeri duzeltiyom toprakla bir karin icinden hafif karli turp ekmisim karin ici yeni cikmis turp yapraklarini gordum yeni cikiyordu arkadasimin turplari suladigini gordum kizdim bu ayda yer zaten yas sulanmaz dedim sonrada uyandim ne anlama geliyor bu ruya turp derken yeni ekilmis cikmis yesilyaprakli halini gordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,