RuyaTabirleri.com

Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüyada turşu suyu görmek, kişinin faydasız işlerle uğraşarak çok fazla zaman kaybettiğine ve özellikle bilgisi, tecrübesi olmayan bir konuyla alakalı girişimlerde bulunup iş yeri açacağına, sonucun sadece maddi kayıp olacağını bildirir. Yanlış girişimlerin, zamanı doğru kullanmamanın neticesinde moral bozukluğu yaşanacağının alametidir. Bekar kimselerin kendilerine uygun olmayan bayanların peşinden koşmak suretiyle hem kendilerini küçük düşürecek hareketlerde bulunacaklarını, hem ailelerini karşılarına alacaklarını hem de bu aşkın sonunda ellerine hiçbir şey geçmeyeceğini delalet eder. Turşu suyu sevilen bir kişiden zehir zemberek sözler duyup can sıkıntısı yaşamak manasına da gelir.

Rüyada Turşu Suyu İçmek

Hayallerin yıkılması demek olduğu gibi, çok güvenilen, her koşulda destek olunan ve pek çok sırrın paylaşıldığı birinden görülecek ters hareketlere alamettir. Evliler için eşlerinin ağzı bozuk biri olduğuna ve kişiyi sürekli aşağılayıp, hakaret ederek hayattan bezdireceğini bildirir. Ani çıkışları olan insanlarla birlikte çalışmanın, huzursuz bir psikolojinin ve sorunlarla dolu geçecek uzun bir zamanın tabiridir. Gerçek hayat koşullarına ve kişinin niteliklerine uygun olmayan bazı hayallerin peşinden koşarak geleceğe yatırım yapmadan boşa geçirilecek bir gençliği de işaret eder.

Rüyada Turşu Suyu Dökmek

Rüya sahibinin kendisine karşı ikiyüzlü davrandığını düşündüğü kimselerle arasına mesafe koyacak olmasına işarettir. Gördüğü yanlışları kişilerin yüzlerine söylemeyi tercih edeceğine, şartlar ne olursa olsun her zaman açık sözlü ve inandığı doğrultuda hareket edeceğini de işaret eder ve bu dönemde bazı ilişkilerin askıya alınacağını bildirir.

Rüyada Turşu Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisiyle çatışma içinde olan, bir türlü ne istediğine karar veremeyen ve iç çatışmalarından kaynaklı şekilde etrafına karşı da fevri çıkışlarda bulunan kişileri simgeler. Genel anlamda huzursuzluk belirtisi olarak görülebilecek rüya, aynı zamanda çekilen sıkıntılardan bir şekilde zevk alındığını ve duygusal sömürü yapmaya müsait biri olunduğuna da alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: