RuyaTabirleri.com

Rüyada Turuncu Görmek

Rüyada turuncu görmek, hakkaniyetli davranmaya, herkese eşit mesafede olmaya, insanları anlamaya ve onlara yardım etmek için çalışmaya, Allah korkusu taşıyıp, yalan söylememeye, hırsızlık, arsızlık ve yolsuzluk yapmamaya, iftira etmemeye, haram yememeye ve zina yapmamaya alamet eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Aynı zamanda dışa dönük ve enerjik olmaya, yiğitliğe ve eli açıklığa tabir edilir.

Rüyada Turuncu Kazak Görmek

Rüyada turuncu kazak görmek, rüya sahibinin vazgeçemeyeceği arzularına, hayallerine ve hedeflerine işaret eder. Kişinin gerçekleşmeyeceğini bilse bile isteklerinin peşinden koşmaktan ve onları gerçekleştirmek istemekten bir an olsun vazgeçmeyecek oluşuna delalet eder.

Rüyada Turuncu Elbise Görmek

Rüyada turuncu elbise görmek, yaşam sevincine, heyecanlı ve kıpır kıpır olmaya, hayata karşı duyulan hevesin azalmayacağı gibi sürekli artmasına, her şerde bir hayır olduğuna inanarak, huzurlu ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Turuncu Renk Araba Görmek

Rüyada turuncu renk araba görmek, eğlenmeye, dolu dolu yaşamaya, hayatın her anından zevk almaya çalışmaya, dost ve arkadaş toplantılarına, birlikte vakit geçirmekten hoşlanılan kimselere, uyuma ve birlikteliğe tabir edilir.

Rüyada Turuncu Gömlek Görmek

Rüyada turuncu gömlek görmek, rüya sahibinin heveslerine, azimli ve inançlı oluşuna, kendine olan özgüveninin yüksekliğine delalet eder.

Rüyada Turuncu Balık Görmek

Rüyada turuncu balık görmek, büyük kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gerek özel hayatından gerekse meslek hayatından yana yüzünün güleceğine ve başarılarının sonsuz olacağına işaret eder. Bazen de bu rüya önemli bir iş yapmaya ve bundan büyük para elde etmeye yorulur.

Rüyada Portakal Rengi Görmek

Rüyada portakal rengi görmek, gönül hoşluğuna, mutluluğa, zorlukların ve sıkıntıların sona ermesine, kuş gibi hafiflemeye ve hayallerin umuduyla yaşamaya ve hayatını heyecan içinde yaşamaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,