RuyaTabirleri.com

Rüyada Tutsak Görmek

Rüyada tutsak görmek, hayra yorulmaz ve kişinin elini ayağını bağlayacak bir sorunla karşılaşacağına, hareket etmek için sabırlı olması gerektiğine işarettir. Bazen de bir problemin gereğinden fazla uzamasına, kişinin bitirmek istediği bir birliktelik veya ortaklığın sorunlarla dolu olacağına, sancılı bir sürece alamettir. Aileden görülen baskıya veya kişinin aşırı özgürlükçü düşünceler içinde olmasından dolayı aile üyeleri ile yaşayacağı çatışmalara da tabir edilen rüya, kişinin dış dünyayla olduğu kadar iç dünyasında da pek çok çelişkiye düşeceğine, bu dönemde girişilecek işlerde hayal kırıklıklarına uğranılacağına alamettir. Kişinin korkularının asıl kaynağının kendisi ve ruhsal dünyası olduğunun altını çizen rüya, gerçek hayatta biraz daha cesur davranarak her sorunun üstesinden gelineceğini de bildirir. Kişinin aradığı cesareti kendi içinde bulması gerektiğini de delalet eder.

Rüyada Tutsak Alındığını Görmek

İşlerde kötüye gidişin bir süre daha devam edeceğini bildiren rüya, özellikle bu süreç içinde bazı harcamaların kısılmasının kişiyi rahatlatabileceğini, bugüne kadar yaptığı birikimleri harcamadan, minimumda kalarak yaşamını sürdürmesi gerektiğini bildirir. Maddi zorluklar kadar bu rüya manevi ve duygusal zorlukların da işaretçisidir ve aile ilişkilerinde, ikili ilişkilerde kişiyi güvensizliğe sürükleyecek birtakım gelişmelerin yaşanacağına alamettir.

Rüyada Tutsak Olup Kurtulmak

Büyük bir değişimin eşiğinde olunduğuna, yaşamın kişinin beklemediği kadar çok sürprizlerle dolu olacağını ve iyi haberler sayesinde moralinin de yükseleceğini işaret eder. Hapishanede olan veya mahkemesi olanların güzel sonuçlar alarak özgürlüklerine kavuşacaklarına, beraat edeceklerine ve yeniden eski huzurlu hayatlarına döneceklerine müjde verir. Manevi anlamda kişinin ne istediğinden tam olarak emin olacağını ve bu yönde hareket edeceğini de bildirir.

Rüyada Tutsak Görmenin Psikolojik Yorumu

Kapana kısıldığını hissetmenin, kararsızlık çekmenin ve ne yöne gideceğini bilememenin işaretidir. Rüya sahibinin ruhsal açıdan bir türlü kendisini toparlayamadığını, her gün yeni başlangıçlar yapmak istese dahi küçük olaylarda bile tüm hevesinin kaçtığını sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!