RuyaTabirleri.com

Rüyada Tütsü Görmek

Rüyada tütsü görmek, rüyayı gören kişinin hayatına bol rızkın ve büyük kazancın hakim olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatından yeni bir çığır açacak, o ana kadar tatmadığı duyguları tatmasına olanak sağlayacak, bilmediği lezzetlerden nasiplenmesine vesile olacak hayırlı fırsatlar elde edeceğine ve yeni kısmetler alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının mükemmele doğru gideceği şeklinden kabul edilir.

Rüyada Tütsü Yakmak

Rüyayı gören kişinin kendisi için en isabetli kararları alacağı, en sağduyulu ve mantıklı olacağı dönemin yaşanacağına bunun da kendisine iyilik, güzellik, mutluluk, şans, bereket ve zenginlik olarak geri döneceğine tabir edilir.

Rüyada Tütsü Koklamak

Rüyayı gören kişinin özel hayatında meydana gelecek hayırlı gelişmelerin yaşanacağına ve gönlünü kaptırdığı kişiden güler yüz göreceğine bundan sonra onunla tabiri caizse hep el ele, diz dize ve yanak yanağa olacağına işaret eder. Rüya sahibi aradığı kişiyi de, saadeti de bulacak demektir.

Rüyada Tütsü Almak

Rüyayı gören kişinin insanlarla olan diyaloğunun artacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin elinden geldiğince hayattan zevk almaya bakacağı anlamına gelir.

Rüyada Buhur Görmek

Rüyayı gören kişinin hayra, kısmete ve şansa kavuşmasına vesile olacak bir elçiye rastlayacağına, ondan şifa göreceğine, güç alacağına, bu sayede kötü halden iyi hale geçeceğine ve kurtuluşa ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Buhur Yakmak

Rüyayı gören kişinin hayat şartlarından önemli düzeyde iyileşme olacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine yorulur.

Rüyada Buhur Koklamak

Rüyayı gören kişinin aşk hayatının hızlanacağına ve heyecanlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!