RuyaTabirleri.com

Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkacak sorunları çözmek için duygularına hâkim olması, daha mantıklı ve dikkatli düşünmesi, attığı her adımı defalarca kez hesaplaması ve daha sakin olması gerektiğine, bu şekilde davranmazsa eğer çok büyük bir zarara uğrayacağına ve başına birçok iş açılacağına delalet eder. Aynı zamanda, günlük hayat içerisinde rüya sahibinin, daha dikkatli adımlar atması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Tutuklandığını Duymak

İş hayatında çeşitli aksilikler ile karşılaşmış olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda daha çok sorun yaratabilecek durumlar işe karşılaşabileceğine, ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine ve sorunlarının biteceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Tutuklandığını Görmek

Uzun bir zamandan beri iş ile ilgili sıkıntılar çeken rüya sahibinin, yakında bu sıkıntıları ortadan kaldırabilecek birisi ile tanışabileceğine, bu yüzden kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada Eşinin Tutuklandığını Görmek

Yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, çok büyük sevinçler yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına ve yapılan çalışmalar sonunda çok büyük kazanç elde edileceğime ve rahat bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada Tutuklanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılara sebep olan, neredeyse tüm sırrını ve atacağı her adımı önceden bilen bir kişi olduğuna, bu kişinin rüya sahibinin çok yakınında ve çok güvendiği biri olduğuna ve bu kişiye karşı artık daha kapalı davranması gerektiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,