RuyaTabirleri.com

Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkacak sorunları çözmek için duygularına hâkim olması, daha mantıklı ve dikkatli düşünmesi, attığı her adımı defalarca kez hesaplaması ve daha sakin olması gerektiğine, bu şekilde davranmazsa eğer çok büyük bir zarara uğrayacağına ve başına birçok iş açılacağına delalet eder. Aynı zamanda, günlük hayat içerisinde rüya sahibinin, daha dikkatli adımlar atması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Tutuklandığını Duymak

İş hayatında çeşitli aksilikler ile karşılaşmış olan rüya sahibinin, yakın bir zamanda daha çok sorun yaratabilecek durumlar işe karşılaşabileceğine, ancak bu durumlardan en az zarar ve sorun ile kurtulmak için çok akıllıca ve çok dikkatli adımlar atması gerektiğine, bu şekilde davranıp sükûnetini korursa eğer herşeyin yoluna gireceğine ve sorunlarının biteceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Tutuklandığını Görmek

Uzun bir zamandan beri iş ile ilgili sıkıntılar çeken rüya sahibinin, yakında bu sıkıntıları ortadan kaldırabilecek birisi ile tanışabileceğine, bu yüzden kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada Eşinin Tutuklandığını Görmek

Yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, çok büyük sevinçler yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına ve yapılan çalışmalar sonunda çok büyük kazanç elde edileceğime ve rahat bir hayata kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada Tutuklanmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılara sebep olan, neredeyse tüm sırrını ve atacağı her adımı önceden bilen bir kişi olduğuna, bu kişinin rüya sahibinin çok yakınında ve çok güvendiği biri olduğuna ve bu kişiye karşı artık daha kapalı davranması gerektiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tutuklandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. beyza nur gün (16 Mart 2014 saat: 10:07)

    Bn lise 1.sınıf öğrencisiyim.rüyamda yeni okulumdaydim benim çok sinir olduğum çocukla adı burakhan konuşurken bir ara o sadece beni dinliyor sonra Bnde susuyorum bana 1dk bakıyor sonra bn yemek yicem deyip bahçeye çıkıyordum ama bana kızlar düğünden kimi tanıyorsun diyorlardı meğer okuldaki yemek dugun yemegiymis bn muzaffer(ılk okul arkadaşım) var diyorum ve bir kez daha burakhan ile gözlerimiz karşılaşıyor ve koridorda tekrar onu görüyorum ama bn çıktığımda sınıftayken sonra koşa koşa sevinçten bahçeye çıkıyordum sonra burakhan orda oluyordu bn koşup suleyman arkasına geçiyordum (buda ilkokul arkadaşım) yemekler dağıtılmaya başlıyordu lakin tabildot değil bir kadın bir tabakta bir kaşıkla dağıtıyor bize ılk lokumla başlıyor bn süleyman ile yiyiyorum lokumun yarısını o yarısını bn sonra pilav sonra nohutlu yemek en sonunda yemekler bitti bn süleyman ile sakalasirken arkamı döndüğümde burak bana gene ama çok korkutucu bir ifadeyle bakıyor

  2. Zilan Aydaş (18 Şubat 2014 saat: 16:59)

    Rüyamda ben okıldaydım.Babam da okulun tam önünde çöpün bulunduğu kenarda kazı çalışması yapıyordu.Daha sonra zil çalınca bahçeye çıktım.Dışarıya bakmak için bizim okul kapısının küçük bakılacak bir penceresi var.Oradan da babama ne yapıyor diye bakacaktım. Birden bire babamı döverek tutuklayan insanları gördüm. Polis oldukları belliydi. Ben de hemen bağırmaya başladım. Yanımdaki arkadaşım ile ben ağlamaya başladık. Arkadaşıma kapıyı açıp benim bahçeden dışarıya çıkmama yardım etmesini istedim. Arkadaşım da bana yardım etti. Ben kaçtım arkadaşım ise yakalandı. Sonra babamı arabaya koyacaklardı. Bir tane açık saçık giyinmiş kadın ve adam vardı. Babam sanırım ki bunları tanıyordu. Babam onunla ters ters konuşdu . Sonra arabaya hepsini koyup beni uzaklaştırıp gittiler. Benim peşime verdiler. Ben de evimiz okula yakın olduğu için hemen koşmaya başladım. Diğer Bir tane arkadaşım da beni görüp kaçtığımı fark etti. Beni hemen bir kamyona bindirdi ve sakladı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,