RuyaTabirleri.com

Rüyada Tutuklanmak

Rüyada tutuklanmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için bir kimseden borç alacağına, buna rağmen işlerinin düzelmeyeceğine, bu yüzden borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine ve bu yüzden rüya sahibinin daha sıkıntılı ve üzüntülü günler yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, etrafında çok büyük tehlikeler ve sıkıntılar  yaşatacak olaylar ve durumlar olduğuna delalet eder.

Rüyada Tutuklandığını Görmek

Rüyada tutuklanmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında yaşayacağı parasal sıkıntılardan ötürü daha büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlar yüzünden çok üzüleceğine rivayet eder.

Rüyada Tutuklanmak ve Ağlamak

Çalışma hayatında çok sıkıntılı bir döneme girileceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına ancak daha sonra azim ve sabır ile çalışarak sorunların üstesinden gelineceğine işaret eder.

Rüyada Kelepçe Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. İş hayatında rüya sahibini iş yapmaktan ya da bir işe girmekten alıkoyacak olaylara ve durumlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin, bir yolculuğa çıkamamasına, yüklü bir borca girmesine ve iş hayatında karşılaşacağı sorunlardan ötürü parasız kalmasına delalet eder.

Rüyada Hapse Girmek

Rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat eden, dengeli ve yeterli beslenen ve spor yapan birisi olarak çok uzun bir ömre sahip olacağına tabir eder. Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlarla bir araya geleceğine ve bu durumdan ötürü çok mutlu ve huzurlu olacağına yorulur.

Rüyada Gözaltına Alınmak

Sosyal hayatta ve çalışma hayatında çok yararlı olacak, rüya sahibine çok büyük kazanç sağlayacak, çok hayırlı ve çok sevap kazandıracak bir işe gireceğine ve çok büyük hayırlar işleyeceğine tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tutuklanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe (26 Ekim 2014 saat: 15:41)

    Tanımadığım bir kadınla sahil kenarına doğru ilerlerken tekbir ve allahümme salli ale seyyidine muhammedinin nebi… Söylüyordum . kadın bana bundan sonra bu türbeyi sen bekleyeceksin diyor. kumsalda dalgalar orada yatan kişinin kabrine kadar geliyordu.kabirde yatan kişinin gövdesi toprağın içinde başı ise dışarıdaydı.bundan korkuyorum ve yaklasamıyorum .başında sarık vardı ve sakalları beyazdı.yakın bir yerde erkekler oturmuş alkol alıyorlardı.kabrin kenarlarında az çöp vardı.kabirde yatan kişinin yanında başı açık bir kadın bekliyordu ve bunlardan çok rahatsız ki oflayıp başını bir sağa bir sola çeviriyordu.daha sönra kabrinden kalkıp genç bir delikanlı oldu.ben o gencin dizinin dibine oturdum ellerimi dizinin üstüne koydum ve oradakilere peygamberimizi anlatmaya başladı. O anlattıkça ben ağlıyordum .

  2. ömer (14 Ekim 2014 saat: 01:06)

    Yağmurlu bir gün ikindi vakitleri bi mevziye yatmışım karşıda 1.90 boylarında tanımadığım bir şahısı gözekliyorum elimde siyah bi mp5 silahı, bi An nişan alıyorum adama vurmak ile vurmamak arasında fakat bu adamı hiç tanımıyorum tetiği çekiyorum adamı tam belinden vuruyorum. Bi anda yağmur şiddetli kara dönüşüyor silahı kara görüyorum ellerim üşüyor. Koşarak ıssız bi tepede barakaya giriyorum ve düşünüyorum pişman oluyorum neden yaptm neden öldürdüm diye sonra kapı açılıyor asker arkadaşım üniforma ile geliyor gözlerinden belli oluyor beni almaya gelmiş iki yanında bi asker daha var ben diyorum öğrendimi herkes onu vurduğumu malesef ömer diyor. Sonra aklıma kız arkadsım geliyo acaba benı beklermi cezaevindeyken dıye arkadas hadı gidelim ömer dıyo rüya bitiyor. Cevaplarsanız cok memnun olurum bu hafta nişanım var acaba bi işaretmi teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,