RuyaTabirleri.com

Rüyada Tutuklu Görmek

Rüyada tutuklu görmek, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı zorluklara, şanssızlıklara, uğursuzluklara ve kötülüklere işaret eder. Rüya sahibinin canın sıkılacağı, gülen yüzünün solacağı, huzurunun bozulmasına ve karşısına aksiliklerin çıkmasına neden olacak bazı olumsuz olayların baş göstereceği anlamına gelir. Başarısızlık yaşayama, yenilgiye uğramaya, maddi olarak güç kaybetmeye, sağlığını yitirmeye ve bunalımlı günler geçirmeye yorulur.

Rüyada Tutuklu Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin boşa gitmesine, çalışmalarının da ziyan olmasına bu nedenle de tüm düzenin alt üst olmasına alamet eder. Rüya sahibinin çok zor bir dönem geçireceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, kötü günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Tutuklu Olmak

Rüyada tutuklu olmakla, tutuklu olduğunu görmek esasen aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin ağız tadının, neşesinin, huzurunun kaçacağına, hayatının zorlaşacağına, maddi yükümlülüklerin artacağına buna rağmen gelirinin azalacağına ve rüya sahibinin mali kriz yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin buhran dolu bir süreçten geçeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Tutuklu Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü, olumsuz ve üzücü haberler alacağına, olumsuz olaylar yaşayacağına ve tatsız durumlara düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine bunun sıkıntısını ve huzursuzluğunu yaşayacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına alamet eder.

Rüyada Tutuklu Birinin Çıktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu ve çıkış yolunu bulacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, melanetli günlerin etkisini üzerinden atacağına, eski enerjisini bulacağına ve yarınlara olan umutlarını da yeninden tazeleyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Arkadaşını Tutuklu Görmek

Rüyayı gören kişinin başının derde gireceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, ona buna muhtaç ve esir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tutuklu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (17 Ekim 2014 saat: 08:05)

    İki ablamla birlikte cezaevine dusmusuz zeminde zindan gibi bir yerde kaliyoruz bir surude baska kadin mahkumlar var biz yeniyiz 2 gundur kaliyormusuz birsuru yiyecekler getirmisiz kucuk ablamla bir tane cocukluk arkadasimda var unlu kadinlar var disari dogru penceresi olan kayaoymasi bir magara gibi odadayiz ust taraf tarihi yukaridan Hakan Ural bize bakiyor ve birseyler anlatiyor sonra disari bir gece cikiyoruz ama yeniden girecekmisiz bende milletvekili adayi bir arkadasim var onu arayip bizi tutukladilar diyorum tlf,oda yarin sabah gelir hesap sorarim diyor tozlu pis bir zemin kata yeniden iniyoruz ama arkadasimin gelecrgibi buzi kurtaracagini biliyorum.

  2. serkan zincir (17 Ekim 2014 saat: 03:37)

    rüyamda ben ehliyetim olmadığı halde beyaz şahin marka bir araba kullaniyordum.çok süratli sürüyordum ama bikaçkez arabanin kontrolunu kaybeder gibi olmama ragmen gene de kaza yapmadım.polis ilginc bir sekilde beni kovalamiyor veya takip etmiyordu fakat başka insanlari tutukluyordu.iki kisinin tutuklandigini gördüm biri beyaz digeri zenciydi.ikisi de yabanci uyruklu idi.polisin tutuklamasina itiraz ediyor polise karşı koyuyorlardi fakat polis ikisini de zor kullanip sürükleyerek götürdü.ben de tam bu esnada uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,