RuyaTabirleri.com

Rüyada Tutuklu Görmek

Rüyada tutuklu görmek, pek iyi anlama gelmez ama özlemin sonucu görülen rüyalar genel olarak iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı zorluklara, şanssızlıklara ve kötülüklere işaret eder. Rüya sahibinin canın sıkılacağı, gülmeye ihtiyaç duyacağı, huzurunun azalacağı ve karşısına aksiliklerin çıkmasına neden olacak bazı olumsuz olayların baş göstereceği rivayet edilir.

Rüya sahibi başarısızlıklarla uğraşmak zorunda kalsa da özlem duygusunun gücüyle tekrar hayata tutunup tüm bunların üstesinden gelecek ve güzel günlere kavuşacaktır.

Rüyada Tutuklu Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin boşa gitmesine, çalışmalarının da ziyan olmasına bu nedenle de tüm düzenin alt üst olmasına alamet eder. Rüya sahibinin çok zor bir dönem geçireceğine, musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, gergin olacağına, kötü günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Tutuklu Olmak

Rüyada tutuklu olmakla, tutuklu olduğunu görmek esasen aynı anlama gelir ve rüyayı gören kişinin ağız tadının, neşesinin, huzurunun kaçacağına, hayatının zorlaşacağına, maddi yükümlülüklerin artacağına buna rağmen gelirinin azalacağına ve rüya sahibinin mali kriz yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin buhran dolu bir süreçten geçeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Tutuklu Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü, olumsuz ve üzücü haberler alacağına, olumsuz olaylar yaşayacağına ve tatsız durumlara düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine bunun sıkıntısını ve huzursuzluğunu yaşayacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına alamet eder.

Rüyada Tutuklu Birinin Çıktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kurtuluşu ve çıkış yolunu bulacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, melanetli günlerin etkisini üzerinden atacağına, eski enerjisini bulacağına ve yarınlara olan umutlarını da yeninden tazeleyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Arkadaşını Tutuklu Görmek

Rüyayı gören kişinin başının derde gireceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, ona buna muhtaç ve esir duruma geleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: