RuyaTabirleri.com

Rüyada Tütün Görmek

Rüyada tütün görmek, hayatın karışacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine işaret eder. Rüya sahibi için oldukça zorlu geçecek bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir. Kişinin iyi giden hayatında bir anda kendisini uğraştıracak sorunlar meydana gelecek, bu sorunları çözebilmek rüya sahibini hem maddi hem de manevi anlamda bir hayli yıpratacak demektir. Rüyada tütün görmek, geçim sıkıntısı yaşanması nedeni ile aile içinde meydana gelecek geçimsizliğe de tabir edilir.

Rüyada Tütün Sarmak

Rüyada tütün sardığını gören kişinin ağız tadının, tüm keyfinin ve neşesinin kaçacağı anlamına gelir. Yolunda giden hayatın bir anda fırtınalı bir denize dönerek herkesin canının sıkılmasına neden olacağı ve yüzlerin de asılacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Tütün Tarlası Görmek

Rüya sahibinin yaşam enerjisinin düşeceğine ve kendisini eli kolu kalkmayacak kadar yorgun ve bitkin hissedeceğine işaret eder. Fakat kişi eğer bu durumdan bir an önce kurtulup işine gücüne bakmaya başlamazsa hayatı çok karmaşık bir hal alacak ve işinden gücünden olacağı için darlık çekecek demektir.

Rüyada Tütün Ekmek

Rüyasında tütün ektiğini gören kişi ekmek parası için gurbete gidecek ve orada zor şartlarda çalışarak kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek, rüya sahibinin gelecekle ilgili bazı zorluklar ve sıkıntılar yaşamasına delalet eder. Kişi, çok zor günlerden geçecek, maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılar yaşayacaktır.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyada sigara yakmak, rüya sahibinin çok öfkeleneceği ve sinirleneceği sözler işitmesine ya da haberler almasına tabir edilir. Gerginlik içinde geçecek günlerin sembolüdür.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüya sahibinin uzun zamandan beri çalkantılı geçen hayatının yavaş yavaş durulacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: