RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada tuvalet taşı görmek, yapılan duygusal hatalardan gereli dersleri alarak bundan sonraki zamanda kişinin aklı ve mantığı sayesinde doğru şekilde ilerleyeceğini ve özellikle maddi konulardaki savurgan halinden eser kalmayacağını ifade eder. Para biriktirmeye başlamak, eldeki parayı küçük yatırımlar yaparak çoğaltma fırsatı yakalamak manasına geldiği gibi hane içindeki diğer kişilerin de maddi olanakları yüksek işlerde çalışarak kendi hayatlarını güzel şekilde sürdüreceklerini ifade eder. Gereksiz işlerle uğraşmak yerine kazanç getiren işlere yoğunlaşacak olan rüya sahibinin hayatında kendisine engel olan veya sorun çıkaran kimselerden uzak kalıp daha refah bir çevre yaratacağına da işarettir. Aile yaşantısındaki mutluluğun daim olacağını, huzurla dolu geçecek günlerde maddi konularda da herhangi bir sıkıntı çekilmeyeceğini haber verir.

Rüyada Tuvalet Taşı Değiştirmek

Alınacak bir kararın aile bireylerini memnun etmemesinden ötürü yaşanacak pişmanlık ve üzüntünün ifadesidir. Rüya sahibinin herkes için iyi olacağını düşündüğü bir kararı alırken kendi başına hareket etmesi neticesinde eleştiri alacağını, bu durumu düzeltmek için epeyce uğraş verip yorulacağını tabir eder. Kirli bir tuvalet taşının değiştirilmesi ise aileyi rahatsız eden konuların çözüme ulaşabilmesi için inisiyatifi ele alan rüya sahibinin hanesini rahatlatmak için her türlü fedakarlığı sergileyeceğini bildirir.

Rüyada Tuvalet Taşı Kırmak

Yapılan bir işte zorluklarla karşılaşmak veya tahmin edilenden daha uzun süre uğraşmak demektir. Hem fiziksel, hem de maddi anlamda kişiyi yıpratan bir süreç geçirilse de kişinin amacına ulaşması neticesinde yüzünün güleceğini, aldığı hiçbir karardan pişmanlık duymayacağını ifade eder. Ev değiştirmek veya ev tadilatı ile uğraşmak anlamına da gelir.

Rüyada Tuvalet Taşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yapılmış hataları unutmak, geçmişe kalın bir perde çekerek ileriye dönük planlar yaparak yaşamak istemek demektir. Geçmişini sırtında bir yük gibi taşıyan kimselerin hem bakış açılarında, hem de davranışlarında değişikliğe giderek kendilerini üzen bu durumdan kurtulduklarının ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!