RuyaTabirleri.com

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek, iyi değildir. Rüya sahibinin sahip olduğu rahatlığın ve huzurun kaçacağı anlamına gelir. Kişi, işini kaybedecek, ekmeksiz ev aşsız kalacaktır diye tabir edilir. Geçim sıkıntısına düşmeye, kıtlıkla karşı karşıya kalmaya, varını, yoğunu kaybetmeye, mali bir krizin içine düşmeye ve bu nedenle de büyük bir çıkmazın içine girip, çaresiz kalmaya rivayet edilir.

Rüyada Tuvalet Temizlediğini Görmek

Rüyada tuvalet temizlediğini görmek, kötü ve zor günlerin yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibinin cebindeki son kuruşa varana kadar kaybedeceğine, ele güne muhtaç olacağına, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına işaret eder.

Rüyada Tuvalet Pisliği Temizlemek

Rüyada tuvalet pisliği temizlemek, rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına, hem malından hem de parasından kaybedeceğine delalet eder. Kişi, yıllarını verip, canını dişine takarak ve alın teri dökerek kazandıklarını bir anda kaybedecek ve aç susuz kalacak demektir.

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada bok temizlemek de iyi şeylere işaret etmez. Kısmetin kapanacağına, kişinin fakirleşeceğine, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, rüya sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına ve artan borçları nedeni ile alacakların kapısına dayanacağına delalet eder.

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek

Rüyada boklu tuvalet temizlemek, rüya sahibinin eline geçen fırsatları doğru kullanamayacağı ve ayağına gelen kısmetleri tepeceği bu nedenle de geçim derdine düşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak, şans olarak kabul edilir ve rüya sahibinin işinde çok başarılı olacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, geleceğinin parlak olacağına ve hayatın kendisi için güzel ve büyük sürprizler hazırladığına delalet eder.

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek, rüyayı gören kişinin başarısız olması nedeni ile hem ekmeğinden hem de mutluluğundan olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tuvalet Temizlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. esra (09 Ekim 2014 saat: 08:44)

    2 gündür üst üste aynı şeyleri görüyorum kirli tuvalet koku ve dışkı tarzı bir şeyler yok sadece kirli ve elimdeki kovayla su dökerek temizlemeye çalışıyorum. tuvaletin taşları ve duvarları sapsarı olmuş durumda çeşmelerden su damlıyor ve onları tamir ediyorum ama rüyada kimseyi görmüyorum tekim ve korkuyorum.tuvaleti temizlemeden uyanıyorum hep temiz olmuyor yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

  2. EBRU TURAN (30 Mart 2014 saat: 12:16)

    Rüyamda çok pis bir alafranga tuvaleti temizliyordum sonrasında gözlerimde çapak olduğunu gördüm.temizlemek için lavaboya gidiyorum.yine pis bir lavabo önünde çapağı elimle alıyorum gözümden kocaman sarı bir irin lavabodaki pisliğe akıyor.Kızkardeşim yanlışlıkla bu irini ağzına götürüyor.Ben iğreniyorum.Bu benim gözümden çıktı diyorum.Orda uyandım.Bunlar ne anlama geliyor endişeliyim.Yorumlarsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,