RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tuvalet Yapmak

Rüyada tuvalet yapmak, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların son bulacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve huzurlu bir ömür sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Tuvalet Yaptığını Görmek

Sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, borçların ödenmesi ile birlikte ferahlığa çıkılacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Tuvalet Yapmak

İş hayatında, çok büyük çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada Küçük Tuvaletini Yapmak

Rüyayı gören kişinin, çalışma hayatında yetenekleri ve deneyimleri sayesinde rakiplerine fark atacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Tuvalet Yaparken Birinin Görmesi

Rüya sahibinin, herkesten sakladığı bir yeteneğinin bir kişi tarafından takip edildiğine, bu durumun çok büyük kazanç sağlayacağına ve başarı getireceğine alamet eder.

Rüyada Tuvalet Yapamamak

Rüyayı gören bir kişinin, iş hayatı işle ilgili bir olaydan ya da durumdan ötürü sorun yaşayacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına ve çok üzülüp parasal kayba uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Tuvalet Yapan Birini Görmek

İş hayatında, rüya sahibinin desteğini almak isteyen, yeni ve yaratıcı fikirlere sahip, çok büyük hayalleri olan ve çok iyi yerlere gelecek bir kişinin varlığına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: