RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Rüyada tuvaletini yapmak, rüyayı gören kişinin, ortaya koyacağı çalışmalar, gerçekleştireceği işler ve ortaya koyacağı projelerin başarı kazanması ile birlikte çok para kazanacağına ve hanesinde bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret edilir. Aynı zamanda, eğitim hayatında alınan eğitim doğrultusunda ortaya konulan çalışmaların beğenilmesi ile çok iyi işlere girişileceğine alamet edilir.

Rüyada Büyük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek, iş hayatında ya da eğitim hayatında kendisi ile aynı durumda ya da pozisyonda olan insanlardan daha büyük aşamalar kaydedeceğine ve o kişilerin en az iki ya da üç adım önüne geçeceğine delalet edilir.

Rüyada Küçük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada küçük tuvaletini yaptığını görmek, rüya sahibinin, eğitim alanında ve iş hayatında kendisi ile aynı durumda olan insanlardan daha önce işe başladığına ya da daha önce yola koyulduğuna bu sayede rakiplerinden ya da akranlarından daha iyi bir yere geleceğine ve daha başarılı olacağına işaret edilir.

Rüyada Tuvaletini Altına Yapmak

Rüyada tuvaletini altına yapmak, rüyayı gören kişinin, eğlence olarak yaptığı ve yaparken çok mutlu olduğu şeyleri kendi işi içerisine sokup çok büyük ve dikkat çekici işler yapacağına ve bu sayede bol kazanca ve başarıya sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Tuvaletini Yaparken Gaz Çıkarmak

Rüyada tuvaletini yaparken gaz çıkarmak, iki şekilde yorumlanır. Eğer sesli bir şekilde gaz çıkarılmış ise, yapılacak bir çalışma ile insanların gözüne girileceğine alamet edilir. Sessiz bir şekilde gaz çıkarılmışsa eğer iş hayatında ortaya konulan çalışmaların eş, dost ve akrabalar tarafından beğenileceğine işaret edilir.

Rüyada Tuvaletini Herkesin Gözü Önünde Yapmak

Rüyada tuvaletini herkesin gözü önünde yapmak, insanların çoğuna yarar sağlayacak bir işe girişileceğine delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!